Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Party İstanbul, (Adeks, 6 Ocak Cuma)

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

Pes turnuvası fln yapılıcakmı pekı bence cok kıyak olur:)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

klavyede cok sacma oluyo cıdden ama gamepad fln varsa super olur :)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
valla organize adam gelmeyince biraz zorlandık demeden edemeyeceğim :p
ama ne olursa olsun vardı yine baya gelen kişi 25 vardı en azından yanlış hatırlamıyosam.
son oyunumuzda dota oynarken ben bi ara uyuyakalmışım gözlerimi açtığımda hero karşı base'e doğru kaptırmış gidiyodu :)
gerçi finrod oyunun tamamını uyuyarak geçirmiş ve 14-15 kere gebermişti :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten ben ilk defa gittim adeks'e ve hiç beğenmedim yani daha kaliteli ve sabaha kadar takılabileceğimiz bi yer illaki vardır koskoca istanbulda. ben pek internet cafelere takılmadıgım için bilmiyorum. tavsiyesi olan varsa merkezi bir yerde daha doğru düzgün bi cafe ayarlayabiliriz bir dahaki sefere.
adekste o merdivenleri durmadan inip çıkan bi adam vardı her cıktıgında küfür ediyodu adam haklıydı da tek başına garson yapmışlar eleman 7/24 in çık gazoz getir kola getir tost getir anası agladı.
konuyla alakası yok tabi öylesine söyledim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Size bi onerim war ama kabul ederseniz tekrar ayarlarsanız Adeks 2 de ben izin alabiliyorum yanliz aksam 2 de kapı kilitleniyor 7 ye kadar cıkamıyorsun bu bir oyle adeks 1 deki gibi sicak yemek yok sekerlemeler icecekler falan oluyor tabi isterseniz gununu soyledim mi orda sabahliyabiliriz rahatsiz edecek kimsede olmaz herkes patiden olur bayaga egleniriz isterseniz tabi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...