Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Party İstanbul, (Adeks, 6 Ocak Cuma)

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

abi sacmaliga bak asil yani wissy ordaysa zaten gidecem :PPP neyse gelen gelsin saat 7 de kapida bulusalim o zaman oks?

gelenler bi buraya geliyom loo yazsin

olay su erkenden gidip yer kapmak yerimizden kaldirmiyacaklar herhalde degil mi?[signature][hline][b]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
MSN
g3nk
Sosyal ağlarda paylaş

Ben cuma aksamı varım ama 7 de kapının onunde olamıycam 8 cıvarı orada olabılırım ancak :)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
net bir karar yok sanırım suan.
bu islerde kesin bilgi vermek lazim zira 50 kis igelicem der 30 gelir net bilgi yok ise 15 e düşer o sayı..

benim bugün gelme ihtimalim var, pazarda gelebilirim. amma velakin bugun gelcekler bugun gelsin digerleri pazar denirse ikisinede gelmem cünkü bayık geçer. birlik olmadıkça lan party nin hiçbir maksadı kalmıyor.[signature][hline]*
Sosyal ağlarda paylaş

katılıyorum.Ayrıca saat 12 ye kadar millet takılır etrafta ne bılım oturabılenler oturur gerı kalanları ortalıkta dolanır bıraz baska seyler yapar sonra saat 12 de herkes oturuyo olursada bence yeter kı onumuzde daha 8 saat gıbı bır zaman oluyor.Yada soyle bır alternatıfım var benım.Saat 8 ı daha ılerı bır saate cekelım mesele 12 :P[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn

[Bu mesaj Finrod tarafından 06 Ocak 2006 10:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

orası muallakta :)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 06 Ocak 2006 11:28 tarihinde demiş ki:
Evet arkadaslar o zaman o 50 kişi gelebilecekse cuma günü gelsin ben de çok büyük sorun olacagını zannetmiyorum yer konusunda.

Yalnız soyle birşey var. Biz oraya saat 8'de gittiğimizde 30 kişilik boş yer olucak mı ki 50 kişi oturamayabiliriz diyoruz?

bugün yani.. sanki baya bir gün varmış gibi anlaşılıyor yazıdan..[signature][hline]G3NK-Ster paradayzo!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya eski plan neyse o iste. Cuma gidilir. Ha oturma saatleri gecikse nolcak? 12 saat degil de 10 saat oyun oynariz. Zaten millet tanisir, sohbet eder oturana kadar falan. Sikilan olmaz. Iyi bile olur kaynasma acisindan. Ayrica son gunde `Ya hede olmasin hodo olsun.` demek de ne kadar dogru anlayamadim.[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo
Wissy, the Gnomest Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

evt katılıyorum.Ayrıca gelebılecekler yerıne bence kesın gelemeyecekler soylesın en azından bılelım yanı kac kısı olacagımızı[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn

[Bu mesaj Finrod tarafından 06 Ocak 2006 12:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tamam o zaman kesin gelecekler yazıyor başlık altına liste oluşturalım bakalım yeniden. gerçi ben çoğu kişinin yine geleceğini düşünüyorum çünkü herkez bugün diye ayarladı pazar kimseye uymayacaktır.

Finrod
geffen
wish+7
Custodem
Helcaraxe
Chemical (ben ayarlıcam chemi)[signature][hline]Holigan Team
The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...