Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Party İstanbul, (Adeks, 6 Ocak Cuma)

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
Quivalen-soth, 05 Ocak 2006 09:30 tarihinde demiş ki:
bu arada kırmızılar dolu yeşiller boş anlamında mı ? anlamadım orayı (cold'un postundaki adeks oturma planında)

yeşilleri saydım 33 tane,yanı yesıllere sıgamıycaz bazılarımız kızarıcak gıbı :)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar baktımda Coldwind gunun bırınde saat 18:34 te cafedeyken bos ve dolu olan masaları gosterıyor anladığım kadarı ıle.Cuma aksamı oturma planının ne olacagı degıl yanı :)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

@Toggie bende kımseyı tanımıyor olucam gel bız bırlıkte olalımda cok dıkkat cekmesın :)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 05 Ocak 2006 15:32 tarihinde demiş ki:
Kimse merak etmesin orda herkes tanisiyor zaman icinde. Yalniz kalmazsiniz.

Saol Wissy yuregıme su serptın bende orada bırbırını tanıyanlar yan yana oturur bende sap kalırım dıye korkuyordum :P[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

aksam 8 de[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

ÖNEMLİ!

Yarınki LAN Party biraz sallantıda. 1-2 saat evvel geldim adeksten, yarının (cuma gününün) çok dolu olduğunu, 50 kişi gelirsek bazı arkadaşların saat 12 den evvel herhangi bir bilgisayara oturamayacağını, rezervasyon olayını devamlı müşterilerini kaybetmemek için kaldırdıklarını belirttiler.

Dolayısıyla, oturmak için saat 12 ye kadar o sırayı bekleyeceksek gidelim, yoksa adam pazar günü akşamına size daha iyi birşeyler ayarlarım dedi, ki ben pazar gününden yanayım. Pazar günü ben gelemem diyenlere birşey yapamam, üzgünüm. Pazar günü için yaklaşık bi 15-20 kişi gelir diye düşünüyorum.

Bu olayın son güne kalması da başka bir rezalet oldu, daha geniş bir int. cafe arasak iyi olur bundan sonra.[signature][hline]It is such a quiet thing to 'fall'. But far more terrible is to admit it.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca, saat 12 de herkes oturdu diyelim. yanyana oturmak isteyenler dağınık bir biçimde oturmuş olacak, bir daha bilgisayar değişimi yaşamak gerekecek. Zor iş yani, karar sizin.

Ancaaak, her türlü yarın için 50 kişi civarında gelicez dedim adama, yani gitmek isteyen varsa gidebilir tabii ki, bu bir engel değil göbeğimiz bir kesilmedi. :)

Benim de önemli bir işim çıktığından dolayı, pazar günü olması bana daha çok uyuyor.[signature][hline]It is such a quiet thing to 'fall'. But far more terrible is to admit it.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm pazar olabilir herhalde aslinda bana her gun uyuyor tatile girdim 3 hafta keh:P

ama yarın yapsaydık tam ayarlamıstım kendimi[signature][hline][b]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
MSN
g3nk

[Bu mesaj CusTodeM tarafından 05 Ocak 2006 22:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...