Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cyherda dupe wipe kutu wipe +7 ve üzeri silinenler

TheProfessional

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar cyherda bütün kutu itemlari silinmiş diyorlar doru deil sadece sayica fazla olan itemlar indirildi defender of lord enion bow dark vain hell breaker stafllar bunlar oldukca fazlaydi serverin en iyi silahlari indirildi cyhper eh biraz daha oynanabilir ha shellere niye bişey olmadi derseniz onu bende anlamadim yanılyorda olabilirim.

+7 ve üzeri itemi silininenler topice yazsin
Sosyal ağlarda paylaş

adı üstünde zaten cypher xD boşverin sanal şeyler bunlar. aşk sevgi dostluk kardeşlik. oyunu bırakıyorum cok uzun bir süreliğine zaten. arkadaşımla başka bir şehre taşıncaz we net olmıycak. temmuzda girecem bakalım çar durcak mı[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 58k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

O serverda dupe wipe yapılsa gerçek anlamda herkes birbirine yumruklarla dalmaya başlar. Gerçektende bir kaç kere sadece pazar gezmek için girdim. Defender Of Lord +9 görünce ve o blue bilmem ne kutularınında 10m'ye satıldığını görünce oha dedim ve bu serverda oynayanlara acıdım gerçekten.[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors
Sosyal ağlarda paylaş

ßenim +7 Enion ßow Ve Clanımdaki Arkadaslara Verdigim Smite Hammer / Def Of Lord Vs. Gibi Uniq İtemler Hala Duruyor NEDENSE ! !

Dupeci Soylentisini Cıkaran Arkadaslara Saygilarimla..[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx

Win Or Die ßut Never Lose !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...