Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kadıköy... kadıköy...

yosun

Öne çıkan mesajlar

hm
AS sinemasının orda Gölge Cafe var.
oyun vs oynanabiliyor
minderler felan var
tam bir aşk ortamı
tabi bizim kız arkadaşımız yok elimiz boş gidiyoruz oraya
hehue

ondan başka sis var hollywood sinemasının oralarda.
hera şarap evi güzel mesela.

reks sinemasıda genellikle boş oluyor.
tavsiye ederim eheh[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
Sosyal ağlarda paylaş

Barlar sokaginda Karga var gidilebilecek hoş mekan. Hem tercihe göre alkollü birşeylerde içebilirsiniz müzigi güzel hoş ambiansli bir ortamdir. onun dışında yukarda NAtural_Jedi'ın da söyledigi gibi mask ve reks güzel yerlerdir. Sonra rıhtıma gidebilirsiniz. Sahil güzeldir.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

sonra unutmadan reksten aşağıya inerken gitar cafe var... Nasil bir yer bilmiyorum ama güzele benziyor :) Taksimdeki gibi mi acaba?[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Gitar Cafe yi yıktılar dağıttılar parçaladılar birşeyler yapıyorlar şimdi orada. Ama ben sana şiddetle Gölge yi tavsiye ederim. Hem iyi hem de kızla takılmak için ideal bir yer. Bir de oraya gittiğin de sağına soluna bakarsan muhakkak beni görebilirsin :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

bu konu sömürüldü bence de madem çıkıyon biriyle geziceniz aricanız hem sen beyendin diye bişey yoktur kız beyenecek biliyonuz kaprisli yaratıklar onlar :P (alınmayın kızlar ama rastladıklarımın hepsi öyle çıktı)
gitar cafe hala bakımda (server mübarek) en son arkadaşla(kız) gittik açıldı mı acaba diye kapısının önünde işçilerin ayakkabılarını içerden gelen anlamadığımız sesleri görünce basamaklardan beşer beşer inerek kaçtık dışarı çıkınca oh çektik :D[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 30 August 2003 02:03 tarihinde demiş ki:
Kirence kafeye gidersen ve çatı katına çıkarsan amaçlarına ulaşacaksın[hline]Did you feel the wind
As it blew all around you
Did you feel the love
That was in the air

We're lost in space
And the time is our own

ehem öhöm!

(yazdım bi kenera :j)[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...