Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinirlerinize hakim olun

Duke_Guybrush

Öne çıkan mesajlar

:P[hline]01110111 01110111 01110111 00101110 01100010 01100001 01111010 00101110 01100010 01110101 01101100 01110101 01101110 01110101 01110010 00101110 01100011 01101111 01101101 00100000 00111010 00101001
Burada ne mi yaziyor [b][i]?

[Bu mesaj Deep-Night tarafından 26 Şubat 2003 13:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 26 Şubat 2003 01:26 tarihinde demiş ki:
mkc ?[hline]fighting for peace is like screwing for virginity
hacked by fizban®

mkc hakkında yazılacak bi kaç cilt kitap olsada kısaca açıklamalarda buluniim.
mkc ki gerçek ismi Mustafa Kemal Can oluyo KAL (kadıköy anadolu lisesi'nin) en nadide ve tarihe geçmiş (müzik) hocalarındandır. Kendisi tuşlarının yarısı basmayan basanlardan ses çıkmayan olurda çıkarsa bööle içinde kalan piyanomsu bi aletle ses verip türkü çığırırken o derste bulunmayıp var yazılmak en güzel tarafıdır. Ayrıca dersine girmekte başka bi eğlencedir. Tsss!!! sesi çıkartırarak gırtlak açar ve diyafram egzersizi yaptırır... tüm aletlere saz akoru yapabilir hatta gitarlara yapamaz ve binimum tel parça vs sini koparıp evladım bu eskimiş bak koptu elimde kaldı der. Sınıfta 2-3 kişi olmasına rahmen 35 kişinin adını okur ve en az 20 si var gözükür... Aslında madolyonun diğer yüzüde vardır kendisi (kal'lıların deyimiyle küçük rollerin büyük adamı) çoğu dizilerde müdür komser mafya ve benzeri rollerle karşımıza çıkar. Yapılan araştırmalarda kendisinin bir mezbahası olduğu zamanında kitap flm yazdığı ayrıca hakemlik yaptığı ortaya çıkmıştır. http://sevgilim.com/hosbos/r.php?id=4515635ee3f97bb69 kendisinin bu sitede bir resmide var (papyonlu diye dalga geçiyorum zanmayın arada bi geldiği oluyo derslere böyle...)

ikide olay ekliyim;
---bu okulda duyduum bi olay
mkc; benim eskiden bi kız öğrencim vardı çocuklar....
öğrenci; sonra noldu hocam sittinizmi?
*mkc'nin beyin damarları şişerek görünebilri hale gelir*
---bide geçen gün olan olay
*arkların dersi vardı not vericem diye tutturmuş bunlarda girmiş derse bizde cs'ye gidicektik. Daldım içeri...*
mkc, "evladım sen bu sınıftanmısın?"
ben, "yooo"
mkc, "ozaman çık dışarı"
ben, "peki" (bu arada içeri daldım)
(kolumdan yakalayıp silkeledi dışarı doğru neyse oturdu piyonosuyla boğuşmaya başladı bende o arada girdim oturdum)
mkc, "evt açın sayfa 28'i önden ben vericem arkadan siz verin"
(tamamen sesden bahsediyo aldanmayın)
ben, "hocam hocam nooolur ey bülbül güzel kuşu söyliyelim"
mkc, "sen bu sınıftanmısın? seni az önce atmadımmı ben"
ben, "yoo hocam"
mkc, "peki açın sayfa 28'i"
ben, "ama hani ey bülbül söylüyoduk"
muhabbet böyle devam eder en sonunda mkc dayanamaz ve tamam açın sayfa 116'yı ey bülbül söyliycez ben önden vericem der.
bizde çeşitli alakasız şarkıları o ritme uydurarak o vermeden önce söyliyerek söyler delirtiriz sonuçta patlama kıvamına gelen mkc'ye ölümcül darbeyi vurma zamanı gelmiştir.
Kendi bestemiz olan burda yazarsam ölüm billah banleneceğim şarkıyı söyleriz ve o an gelir...
Beyin damarları şişen kızaran kuduran mkcye gaz amaçlı "öğretmende insandır yawww" denir ve bu onun patlamasını sağlar. Elindeki defteri sıraya çakan mkc "ewt öğretmende insandııırrrrr der ve çık dedim sana diyerek bizim sıradaki öğrencileri ki 5 kişi flm oluyoruz sırayla dışarı silkeler (dikkat mkc atmaz silkeler) hatta sonra ben bidaha girmeye çalıştımda bana upercut attı hayatım boyunca unutmıycam....

işte mkc bööle bişeydir daha konu üstünde yazılıcak çook şey var. o doğa üstü bir insandır okulun tuzu biberi olan bi kaç mühimm hocadandır. Herkes okulu ziyaret edip dersine girebilir....[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...