Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Koxp Ve Kosp bitti İŞte budur!

ofs

Öne çıkan mesajlar

ben 2 tane 70 2 tane 63 char cypherda
3 tane 62 char aresde kasıp itemda yaptıkdan sonra kosp bitse ne olur ayrıca tek kasanda ben değildim benim gibi 100 lerce insan kastı ha zararın neresinden donerlerse kardır ama biz yapacamızı yaptık zaten onun için pekde umursuyo değiliz ^_^[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendi
-----
:Stuner: @ Ares
-----
Alınık +8 ironbow yada Chitin bow
pm :Stuner:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ji_Ber, 06 Ocak 2006 12:48 tarihinde demiş ki:
umarız dediğin gibi olur

ben sizin kenjuro yum 2 gün bannlanadım yarın açılacak bannım :-) evet yanlıs duymadınız daha dün akşam kosp ile dts de kasıyolardı ne yalan söyleyim benide aldılar partye ama dc oldum geldiimde başkası girmiş :hrr: :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stuner_Cypher, 06 Ocak 2006 12:48 tarihinde demiş ki:
ben 2 tane 70 2 tane 63 char cypherda
3 tane 62 char aresde kasıp itemda yaptıkdan sonra kosp bitse ne olur ayrıca tek kasanda ben değildim benim gibi 100 lerce insan kastı ha zararın neresinden donerlerse kardır ama biz yapacamızı yaptık zaten onun için pekde umursuyo değiliz ^_^

Sana böyle güzel güzel laflar söylemek istiyorum ama işte burada olmuyor. Gelip birde marifetmiş gibi anlatıyorsun yaaa yüzsüzlüğün daniskası. Burada o kadar kişi kosp kullananlara sövüp sayıyor sende gelmiş yapmış olduğun emek hırsızlığını anlatıyorsun. Afferin sana. Tebrikler. :hrr:[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors

[Bu mesaj Dexteriyus tarafından 06 Ocak 2006 13:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...