Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

35 questi ile ilgili

jestergod

Öne çıkan mesajlar

lvl bilmemkaç olduk hala bununla ura$ıyorum delirmeme ramak kaldı. Bu içkilerin belli bi sırası yok mu? Burda yazan, silkroadtavern de yazan, gambling house içindeki dallamanın söledigi $ekilde bile yaptım, dei$ik tonla kombinasyon denedim banamısın demedi herif, vermiyor kitabı. Nedir bunun olayı, abandone edicem gına geldi artık. Kaçıncı içkiyi verdikten sonra kitabı sorucam? Her $i$eden sonra sorabiliyorum ve devam ediyorum ama yok i$te, bi türlü olmadı. Yardım edene gofret ısmarlicam :)[signature][hline]Silkroad Online
Nick: Fangorn & Level: 4x & Guild: Laming Corporation & Server: Troy
----------
- elektrik alamadım senden Hulusi
- e tabi yavrum, $alteri kaldırmadın daha,
- ??!!? nası yane?
- kaldır bak $alteri, nasıl veriyorum elektriği
- bu mu $alter
- ohoooo, hade canım hade, sağdan sağdan.....
- .............
Sosyal ağlarda paylaş

Şarap, şampanya, viski bitene kadar bunları ver, "0" lardan sonra Huhoan 2. kez konuşunca kitabı soracaksın. Herbalistten aldığın içkileri kullanma. Görev sonunda onlar yokolacak. Asa's Flute verip Account Book u alacaksın, onuda Wangwona verince görev bitecek.[signature][hline] ~~Xtara~~
Level: 44
Weapon Class: Bow
Force Class: Ice (Light+Fire)
Armor Class: Protector
Guild: Paticik
Server: Aege
Resim için tıkılın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bendemi yanlı$lık var yoksa oyundamı bi hata olu$tu anlamadım bi türlü. Yok olmuyor bu $ekildede. ! tane whisky kalana kadar içiyor herif, sonra gülüp conversation u kapatıyor. Tekrar açıp kalan whisky ide veriyorum ve sordugumda ben bi halt bilmiyorum git burdan diyor.. Extradan bi seçenek çıkmıyo yani, bana sadece "OK" a basmak kalıyor. Flütle alakalı yada öncekilerden farklı hiç bi$i olmuyor.[signature][hline]Silkroad Online
----------
- ??!!? nası yane?
- bu mu $alter
- .............
Sosyal ağlarda paylaş

Saçma sapan alakasız bi kombinasyon denedim öyle oldu. Denemekte deil, sırayı karı$tırdım, küfür etmeye ba$layıp yeniden almaya gidicekken hepsini bitireyim dedim, baktım flüt seçenegi aktif oldu eheh.[signature][hline]Silkroad Online
----------
- ??!!? nası yane?
- bu mu $alter
- .............
Sosyal ağlarda paylaş

bu questlerin sonucunda ne oluyor peki bilen var mı ? komple bir level falan geliyormu aceba ? topla dediği zımbırtıları ( 100 powder,100 ong feel,100 scopion bacağı) bitirdim ama gitmeye korkuyorum. 40k exp yazıyor yahu herbalistin görevinde! 40k nedir, dalga geçiyorlar yahu :)[signature][hline]Clan: FiRe
LV: 3x
Server : Aege
Spear Master
Alayına isyan ...
Sosyal ağlarda paylaş

hem hatundan hemde herbalist bunaktan aldıgın görevleri tamamlayınca asıl görev çıkıyor zaten. Emin ol bu seni tatmin eder fazlasıyla :) 350 küsur bin exp. 190 bin skill point exp (450 civarı sp geliyor) 350 bin gold + bi de pek bi i$ine yaramicak bi scroll.[signature][hline]Silkroad Online
----------
- ??!!? nası yane?
- bu mu $alter
- .............
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...