Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kosp hakkında

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

tamamen alıntıdır

[spo2=1]Kosp died!

I use this marco program for 4 years,Kosp first appeard in chinese KO,It's a best program,so shortly,many man use it,You can check the chinese ko's server,5% man are lvl80,90%man lvl60+.But in any country,Marcoer not permitted,So SOHU(like K2) created a program to stop Kosp.This program like HackShield(maybe more stronger),When Kosper login,will disconnect in a few minutes.When it's happen,qscb001 also like now,Disappeared here,No answer,Kosp(in chinese called qscb) died in chinese.Many man lost money which buy Kosp.So I think Kosp also died in Usko

ingilizce bilmeyenler icin aciklama kisaca: 4 yildir kosp kullaniyorum, ilk olara Cin serverinda cikti bu program. oynayanlarin %5i lvl80 (CIN SERVERINDA MAXIMUM LVL80mis)) %90 lvl60+. Sonra ko yapimciliari bi gun sohu diye bir koruma programi cikariyolar . Kospcu girdigi zaman bir kac dakika icinde dc oluyor. (ESAS ILGINC YERI BURASI). Bu olay ortaya ciktiginda qscb001 aynen simdi oldugu gibi ortadan kaybolmus, cevap vermeden. (KOSPUN CINDEKI ADI QSCB001mis) Bircoklari paralarini kaybettiler. Sanirim kosp uskoda da yok oldu.[/spo]

[spo2=2]ARKADASLAR SIZLERE KOSP NASIL DOGDU VE NASIL OLDU OLAYINI ANLATMAK ISTIYORUM ...

KO OYUNU ILK CIKTIGINDA NORMAL OLARAK OYNAYAN SAYISI COK SINIRLIYDI ABD DE YAYGIN INTERNET AGI OLMASINA RAGMEN VE OYUN SENELERDIR YAYINDA OLMASINA RAGMEN NE KADAR YABANCI KULLANICI VAR OYNAYANLAR BILIYORDUR COK SINIRLI SAYIDA..PEKI SIZ BU OYUNUN SAHIBI OLSANIZ NE YAPARDINIZ ?

OYUN TURKIYEDE YAYILDIKTAN VE OYNAYAN SAYISI HER GECEN GUN ARTTIGINDAN DOLAYI OYUN GIDERLERI KATLANARAK ARTTI ANCAK OYUNA UYE OLMA ORANI COK SINIRLI SAYIDA KALDI BOYLEDE KOSP FIKRI DOGDU TANI BUNUN OYUN SIRKETI TARAFINDAN DAGITIMI KIMSE ICIN KABUL EDILEMEZ BIRSEYDI BOYLECE PARAVAN BIR SITE UZERINDEN KOSP SATISINA BASLADILAR ...

SINDI BU KONUDAKI KANIT NITELIGINDE SEYLERI YAZIYORUM ...

ONCELIKLE OYUNDAKI BUTUN ITEMLER KOSPTA MEVCUT...
3 LU ATISTA HIC ISKA YOK...
TELEPORT GIBI YER DEGISTIRMELERDE SORUNSUZ GIDILIYOR ..
CZ VE SAVASLARDA DUSMANA SALDIRI HIC OLMADI CUNKU OYUN DENGELERINI DEGISTIRECEK BIRSEYDI ...

VE AKLIMA GELMEYEN VE KULLANLARIN HELAL OLSUN NE GUZEL PROGRAM DEMELERINI SAGLAYAN HER OZELLIK KOSP UN ASLINDA OYUNUN SAHIPLERI TARAFINDAN DAGITILDIGINI GOSTERIR NITELIKTE ...

KENDIMDEN ORNEK VERIYIM OYUNU BIR ARKADASIM YOLUYLA GORDUM VE BASLADIM LVL ATLAMAK O KDR ZORDU KI KOSPU DUYDUM DAHA SONRA 2 TANE KOSP ALDIM BIR OKCU VE BIR HEALER ACTIM EE TABI 1 AY SUREDE NE KDR KASSAM KAR DEYIP OYUNA DA UYE OLDUM ...BOYLECE TOPLAM 45 DOLAR CIVARI BIR ODEME YAPTIM ..KOSP OLMASAYDI NE KOSP PARASI NE DE OYUNA UYELIK GEREKECEKTI ...DUSUNUN MILYONLARDA KISI OYUN OYNUYOR VE BUNLARIN BINLERCESI KOSP ALIP OYUNA UYE OLUYOR ..

GELELIM KONUMUZA ...PEKI NE OLDUDA BU KDR IYI SATAN VE OYUN UYELIGINDEN DAHA COK KAR GETIREN BU KOSP NEDEN KALDIRILDI..

HERSEY NOOB DENILEN PROGRAM CIKANA KDR SUPERDI BUTUN HASILAT OYUN SAHIPLERININ CEBINE INIYORDU ANCAK NOOB PIYASAYA CIKIP CZ VE SAVASTA IS YAPMAYA BASLAYIP KO NUN HASILATINA GOZ DIKMEYE BASLAYINCA YAVAS YAVAS BU FIKIR KOTU BIR FIKIR OLMAYA BASLADI ..TABI BU ARADA OYUNA COK ALISILDI VE BASLARDAKI AZ OYUNCU YERINI MILYONLARA BIRAKTI..OYUN UYELIKLERI DE ARTIK GIDERLERI KARSILAMAYA BASLADI BOYLECE KOSP OLAYINA SON VERDILER..

NOOB PROGRAMININ YAPIMCISI BENCE KOSPTA ONCEDEN CALISMIS VE BIR SEKILDE YOLU AYRILMIS VE KENDI YOLUNU CIZEREK NOOBU YARATMIS BIRISI ...

VE UZUN LAFIN KISASI SU ,

KO NUN ARTIK KOSPUN YARDIMINA IHTIYACI YOK VE YENISI CIKMAYACAK ...VE NOOBU ENGELLEMEK ICIN DE ELLERINDEN GELENI YAPACAKLAR .NOOB BUNA NE KADAR DIRENIR BILEMEM ANCAK ORTADA TEK KAZANAN KO DUR !

KAYBEDENSE BIZ KULLANICILAR ...SIZE BIR TAVSIYE VAKIT VARKEN BENIM GIBI NOOB ALIN VE KO ONU DA ENGELLEMEDEN LVL KASABILDIGINIZ KADAR KASIN ...BIR IHTIMAL DAHA VAR KOSP OLMADAN OYUN UYELIKLERI DE BUYUK OLCU DE DUSECEKTIR BELKI BU DUSUS YENI BIR KOSP CIKARABILIR BUNU DA ZAMAN GOSTERIR ...

VE SON BISEY LUTFEN BU BASLIGA DOGRU VEYA YANLIS SIZ DE FIKIRLERINIZI YAZIN KIMDIR BU KOSP NEDEN VE NASIL VARDI NEDEN VE NASIL YOKOLDU..HER YENI VERSIYONDA AYNI GUN ICINDE UPDATEI CIKARKEN NEDEN BIR HAFTADIR TEK ACIKLAMA BILE YOK ...

Bu benim dusundugum bir senaryodur ...Gercek olup olmamasi mechuldur !Fikrinizi yazin paylasalim simdiden yazan arkadaslara tesekkurler

saygilar...[/spo]

sanırım kosp u tamamen kaldıracak K2.[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendi
-----
:Stuner: @ Ares
-----
Alınık +8 ironbow yada Chitin bow
pm :Stuner:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 04 Ocak 2006 19:43 tarihinde demiş ki:
Cypher'da coktan 2 tane lvl 70 (bizim bildigimiz) sahibi bir kisi icin pek uzucu olmasa gerek...

ben bıktım artık foruma ne yazarsam iğnelemenizden a yazıyorum bişe b yazıyorum bişe evet 2 tane lvl 70 charım var aresde 2 tane 62 rogue 1 63 priestim var cypherda 64 warriorum var lvl 70 okcum hacklendi de bunların yukarda yazı ile alakası ne be kardeşim[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendi
-----
-----
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 04 Ocak 2006 19:58 tarihinde demiş ki:
bende kospun k2 yazılımı olduğuna inanlardanım çokta şaşırmadım kalkacağını tahmin ediyordum kalkarsa iyi olur

noob die başka bi program var dai oda kosp gibi ve attack enemy var onda sanırım herkes ona yonelince k2 de annaşma yapamayınca kaldırdı kospu diolar bencede mantıklı[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendi
-----
-----
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stuner_Cypher, 04 Ocak 2006 19:59 tarihinde demiş ki:
noob die başka bi program var dai oda kosp gibi ve attack enemy var onda sanırım herkes ona yonelince k2 de annaşma yapamayınca kaldırdı kospu diolar bencede mantıklı

sonuçta bunun ilk çıkaran k2 değil mi?[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

hehahehe
binlerce npmin
"herkes macro kullanırken bende yapayım elle kolla olacak iş değil bu artık YETER ULAN
aga parti plis diyen adamlar 65 oldu ben hala 63 üm" diyerek başlayıp 1 ss ile yakalandıkdan sonraki halime çok yakın bir ss bu

Da sana hiç acımamışlar çöldeki bedevi misali...
Benim sadece nplerimi sildiler ve artık meşhurum.
Daha kosp ak2 vesairesini download etmem değil kullanmak.
hala 63üm :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 04 Ocak 2006 20:42 tarihinde demiş ki:

sonuçta bunun ilk çıkaran k2 değil mi?

benim fikrim evet k2 para için babalarını satar bunlar premium acc si olup ban yiyen görmedim daha = örnek ::jaws:: adamın resmen frapsi var SS leri var ama açıldı banı işte[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendi
-----
-----
Sosyal ağlarda paylaş

iyi o zaman beni ve bbsdeki mağdurları gör.

Bakın bişey bilmeden konuşmayın.Ne olursa olsun.Madem anlaşmaları var birlikte yaparlar.Anlaşmaları koparsa qscb tekrar kendisi devam ettirir.

Yeni kospda buyuk bir supriz ile karşı karşıya olabiliriz.Ki bu da olası..
Ben her zaman diyorum ki Kosp gibi bi programın yapımcısı Elsasa hack ve de ko.xp den bin kat daha iyi bir program yapabilen bi insan hackshieldı kolaylıkla kırabilir.

Hadi diyelim ki anlaşmaları bozuldu ve qscb tek başına satmaya çalışıyor ki bunun sonucunda k2 dava açmaya bile yeltenemez.

Ki qscbnin mesajı var forumda...
Eğer üyelerim banlanırsa kospu tekrar yaparım ve bu sefer bedava olur diye.
Bu oyunun sonudur bundan ötesi yoktur.

Ve de qscb001'in şuan 28000 üyesi var.Hepsinden ayda 10$ alıyor.Siz hesaplayın ayda 280 000 $ cebine giren para..

Kendisi yapacak teknolojiye sahip olmasa bile yaptıracak kadar serveti var.

Diyenler olacaktır ki şuana kadar paranın içinde yüzüyor bundan sonra yapmaya ihtiyacı yok.

Bu tembel bir bakış.Japonlar dünyanın en çalışkan insanlarıdır.Gece veya gündüz kavramı yoktur onlarda.

Kosp'da ne gibi yeni özellikler gelebilir ?

** Logon sistemi değişebilir **

Oyuna girerken eskiden oyuna girmeden önce yazılan id, koxp ve kohack deki gibi Select Screen de yazılabilir.Programcı diyemem kendime fakat bunun doğruluğu hakkında teorilerim var.

** Expert Hack gelebilir **

** Auto Sell gelebilir **

ve forumda fikri geçen nice düşünceler.

Atılan mesajlara şaibeli mesajlar veren qscb'nin ne yapacağı belli olmaz.

Bunların dışında qscb'nin koxp ve elsasa hackin yapımcısından kat kat daha iyi bir programcı olduğunu inanıyorum.

Stuner'ın attığı mesajlara gelince.
Şuan bbs en kötü dönemlerinde.Spamlar çoğaldı.
Herkes qscb'ye ve çıkmayan kospa küfürler yazıyor.Bu sadece Kosp Turkiyede de değil yabancı tarafındada durum aynı.

Fakat kimse bu konuda türkleri geçemez.

Ama kospun çıkış tarihi belli değil.Ama büyük ihtimalle şuan K2'nin üzerinde çalıştığı bir minor patch gelecektir.Bunun ardından kosp gelecektir düşüncem budur.Ki bu Minor Patchi çekerken ftp den çekinki içinde hackshield dll'si var mıdır?

Eğer varsa kosp 4 yada 5 gün içinde çıkacak demektir.Eğer yok ise 24 saat içinde

Yardım edebildiysem ne mutlu bana

Mewthree!!!!![signature][hline]Server:Olympia
Nick:101101110 <<<[emin olun nickim bu]
Level:56
Char:Rogue
Clan:********
Sosyal ağlarda paylaş

Birde yazdığın ilk mesaj Tomer adlı bir salağın!
Salak diyorum çünkü aranız galiba iyi değil bunun yanısıra "Elky'i" tanırsın.Aralarında geçenlerini de..

Neyse..
Ki bu salağın forumlara attığı mesajları bir inceleyin!! Adam salak bir israilli ve türklere demediğini bırakmadı!!

Şimdi salak salak teoriler üreterek insanların umudunu batırmak istiyor[signature][hline]Server:Olympia
Nick:101101110 <<<[emin olun nickim bu]
Level:56
Char:Rogue
Clan:********
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stuner_Cypher, 05 Ocak 2006 01:53 tarihinde demiş ki:

benim fikrim evet k2 para için babalarını satar bunlar premium acc si olup ban yiyen görmedim daha = örnek ::jaws:: adamın resmen frapsi var SS leri var ama açıldı banı işte

jawsın ban açılma olayı sırdır anlatmak isterdim ama tekrar banlanmasını göze alamam[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaggerInTheNight, 05 Ocak 2006 09:23 tarihinde demiş ki:
onu anlatmak istemedim.. Birşey yayıldıkça affedersiniz b*ku çıkıyor..

Kosp koxp dupe bunlarla ne anlatmak istediğimi anladınız..

Kosp hakkında yazdığım yazıyıda okuyunuz

yazını okudum dediklerin doğru ( yayılma konusu ) sadece olay jawsa dönsün istemedim dönerse çekilirim zaten :-)[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Kosp k2'nin değildir ....]Merhaba,
Herkes ceşitli şeyler anlatıyor kosp k2 nindir diye ama alakası yok alt kısımdaki eski benim acmış olduğum topicte qscb001 bunu kendi ağzı ile soylüyor buraya yazıyorum isteyen linke tıklayıp orginal olanıda inceleyebilir.

Orginal Link: http://bbs.guawang.com/viewtopic.php?t=3780

Kendisine ilk olarak topicte şunu sormuştum:
K2network yeni bir sistem geliştirdiğini ve üzerinde calıştıklarını belirtmiş artık imkansız hale gelecek bu konuda ne düşünüyorsun qscb001 dedim oda şoyle bir cevap verdi.

qscb001 wrote:
For you know, the player who use KOSP almost also use K2's power shop and/or their premium serivce. If K2 want kill themself, just do ban all of us. And if him did so, KOSP will turn to free to play.

Türkcesi:
Anlaman icin, kim kosp kullanıyorsa nerdeyse hepsi premium üye ve power upstoreden alisveris yapiyorlar. Eger k2 kendini oldürmek isterse bunu yapar ve herkesi banlar. Eğer k2 boyle birşeyi yaparsa kosp ücretsiz olacaktır.

Şeklinde tehdinide yapıyor ve bu durumda k2netoworkle kosp nin alakası olmadığı kanıtlanmış oluyor bana gore yenide kesin kanıt olmayabilir fakat bana gore %100 doğru bir kanıt. Evet k2 programı engelledi yada başardı vs. Bu durumda her an kosp ücretsiz hale gelebilir buda kosp ile k2network arasında bir savaş cıkarır ve tabi daha cok ban ve acımasızlıkta cabası [/spo]

bunu yazdığım mesajlar birleştirin mahkemede delil olarak kullanın LoL[signature][hline]Mewthree or Mewthree2
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 05 Ocak 2006 09:09 tarihinde demiş ki:
said:
Stuner_Cypher, 05 Ocak 2006 01:53 tarihinde demiş ki:

benim fikrim evet k2 para için babalarını satar bunlar premium acc si olup ban yiyen görmedim daha = örnek ::jaws:: adamın resmen frapsi var SS leri var ama açıldı banı işte

jawsın ban açılma olayı sırdır anlatmak isterdim ama tekrar banlanmasını göze alamam

ne sırrı yaf kapıcı SIRRI mı bu..adam editse el mahkum açıyolar banı..para konuşuyo paraaaa....[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...