Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl portları

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu pztesi adsl aldım sonunda, bağlantı ücreti de gelecek öğrenci tarifesi filan değil. Port ykmuş

Bayram geliyor, ben adslimi istiyorum, izmirde oturuyorum. Bilgisi olan var mı? Öğrenci tarifesinde 1 ay kadar port beklenmiş. Ama öğrenci tarifesi bitti ve şu an pek fazla başvuru olduğunu sanmam.

Portlar hakkında bilgisi olan varmıdır? Düşüncesini söyleyebilecek? Açılsın artık istiyorum.[signature][hline]Hayat Sizi Değiştirmesin
Siz Hayatı Değiştirin

by Brigand
Sosyal ağlarda paylaş

Seni buraya alabiliriz.

http://forum.paticik.com/view.php?id=168605

Paticik'te sanırım TurkTelekom operatörü olarak tek ben varım :) Neyse soruya gelelim...

Başvurunu ne zaman yaptın? Sana şöyle söyleyim; Port Tahsis'i ne zmn yapılır yada ne zmn yapıldı şuan sistem başında değilim ama, Port Tahsis'i yapılıp sözleşme imzalandıktan en geç 3 iş günü içerisinde hattın hizmete açılacaktır...

Bana buradan ADSL'ine ait telefon numaranı alan koduyla birlikte yazabilirsen sana saat 6'da buradan ADSL'ine ait sonuçları söyleyebilirim...[signature][hline]<%
Response.write "BiLGi PaYLaSTiKÇa DeĞeRLiDiR..."
%>

[Bu mesaj OwnerRavenLoft tarafından 06 Ocak 2006 12:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
@ravenloft
benim kuzen alcaktı
izmitte.. port kalmamış denmiş.. bir de adsl aboneliği telefon hattına sahip olanla aynı kişi olmak zorundaymış....

port olayı tam olarak nası yapılır. ilk verilen başvuru forundan ne kadar süre sonra port tahsis edilir?

edit: hazır raveni online görmüşken bir şey daha sorayım
ben mevcut telefon bağlantımı iptal ettirmek istiyorum diyelim...
fakat adsl aboneliğimin devam etmesini istiyorum bu mümkün mü?

[ Mesaj 07 Şubat 2006, Salı - 01:33 tarihinde, fastreloader tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...