Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

said:
Qaniel, 05 Aralık 2005 21:00 tarihinde demiş ki:
şu yuakrdakını ben yazcaktımda mumu bızdeyken onun kullanıcı adı kalmıs helal vımpir yani pafların maşallahı var

eh aptalsın yalcincim aehaeh ..

ya o diilde yarin senle macimiz var pati liginde sonra bizim kara mamba liginde var 2 de hazirlik maci var. butun gun senle mac yapicam.. sıkıldım senden be ahae..[signature][hline] Sex Machine
The Paticik Cup =o= II
MZ: Istanbul Tomahawks AFC
Sosyal ağlarda paylaş

tamamdır sanırım taktiğimi hallettim ;) formum düşmüş de biraz (söylemiyim gülersiniz) ilk maç bi talihsizlik yaşadım hehe. ama tebrik de ettim yani. neyse, ben bunları neden yazıyorum; çünkü imzamı denemem lazım. işte böyle de düşünceliyimdir. "eho eho" gibi bişeyler yazacağıma yazıyı uzattıkça uzatıyorum ki okuyanlar hem gülsün hem düşünsün "acaba Duke delirdi mi?" diye. hepinizi selamlıyor, dostluk kazansın diyorum, tabi ben de kazanabilirim ara sıra, heheey, baya bi olmuş yeter sanırım bu kadar.[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi

mz:Real Zamazingo
Sosyal ağlarda paylaş

MZ`e email atmadan once burada sorayim dedim
Benim hem futbol takimi icin hemde Hockey icin sectigim
kalecilerimin keeping ozelligi artmiyor israrla. Gunluk egitim raporlarinda tek hicbir degisiklik olmayan oyuncular onlar. Yedek kaleciler gelisiyor veya asil kalecileri baska bir konuda egitime soksam ilerleme oluyor ama kalecilerime kalecilik egitimi veremiyorum varmi boyle bir sacmalik? Ve daha onemlisi basina boyle birsey gelen oldumu daha once ?[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 05 Aralık 2005 20:44 tarihinde demiş ki:
Şu bahçelievler kim ya benim ligde oynuyor lider olan arkadaş

kimse msj atsın bana =)

Bahcelievler benim takımım.
edit: Bu arada baktım da senin ligdeki Bayrampasa ben degilim :)

[Bu mesaj aKuMa tarafından 06 Aralık 2005 08:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Con sanssizdim bugun:(, orta sahadan gol yedim kalecim disari cikicak diye biraktigi top hiz kaybederek iceri dustu, taktiklerde penalticiyi defans oyuncusu secmisim 1 penalti kacirdim yedigim 2. golde kalecimin tutup iceri attigi 1 goldu:) neyse ilerdeki maclara bakicaz[signature][hline]vimpir
MZ : Vimpir SK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...