Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Knights Team i tebrik ediyorum 17-18 yasindaki gencleriyle 3-1 yendi beni.
Belliki benim kafam basmiyor bazi seylere hala bu oyunda cunku 2 saat once baska bir macta ligin tepesindeki Istanbul Tomahawksla basabas mucadele eden takim nasil olurda ligin altlarindaki ve birsuru asindan yoksun bir takima karsi sadece 4 gol pozisyonu bulup 3 gol yer gercekten bilmiyorum.Bundan sonra kafada yormayacagim cok fazla cunku anlamiyorum belliki oyunun mekanigini yeterince.[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu yazılan yazılardan ( defansın şu kadar top çalmalı en az, efenim şu şöyle bu böyle, gibi) sonra hala nasıl maç kazanıyorum anlamıyorum.
hazır mesaj yazmışken şunu da sorayım;
Hız 5 Dayanıklılık 7
Oyun zekası 2 Paslaşma 1
Şut çekme 0 Kafa vuruşu 1
Kalecilik 1 Top kontrolü 0
Top çalma 1 Orta yapma 0
Duran toplar 2

ve
Hız 2 Dayanıklılık 5
Oyun zekası 3 Paslaşma 3
Şut çekme 1 Kafa vuruşu 1
Kalecilik 4 Top kontrolü 4
Top çalma 4 Orta yapma 5
Duran toplar 1

bu antrenörlere ne para verilir? ilkine 2500, ikincisine 3100 euro teklif gelimiş. ikinciyi özellikle istiyorum altyapıya doğrusu.
(edit:düzettim azıcık)
[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi

mz:Real Zamazingo

[Bu mesaj Duke_Guybrush tarafından 02 Ocak 2006 17:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu seninle bu sabah yaptigimiz maci izledim , bence super bi macti.Cok kaliteli bir mucadele oldu ve Banegas denilen adam olmasa yenerdim seni ama acaip voleler vuruyor ceza sahasi cizgisi civarindan. Hele attigi ilk gol superdi. Neyse benim ustteki mesajda soylemeye calistigim senin takim super Lancelotunki kotu degil , ben belli bir denge mekanigi olmasi lazim ve ya yok yada ben anlayamadim hala diyorum.
Sonucta Lancelot un takimda 16,17 yasinda gencler var.Yenmesi ihtimaller dahilinde elbette ama sadece 4 gol pozisyonu bulmusum butun mac.Ve o gencler bana 3 gol atmis. Eminim takiminda senin Banegas gibi bir adam yok mesela.E sen 2 tane atabildiysen o nasil 3 tane atar ve ayni macta ben nasil sadece 4 kez pozisyona girebilirim??
Benim sorguladigim bu oyun zar atma mantigiyla oynanan bir oyunsa verdigimiz paraya ve zamana yazik. E degilsede biri cikip bana anlatsin arkasindaki mantigi cunku ben cozemedim diyorum[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Sosyal ağlarda paylaş

anladim soul dogru dedin onu.. ben sey acisindan soyledim benim takim super diil derken yani normal bi takimim iste .. benagas evet iyi gol atiyo ama oda tecrübesi sayesinde yoksa 6 sutlu bi adam yani..

soyle bisey var bende random sonuc cikariyor diyordum ama anladim ki bu oyun bi simülatör ile oynandiindan taktikler standart taktikler olmak zorunda ve bazi taktikler birbirine karsi hic sans tanimazken, ayni taktikle oynadiginizda tamamiyle o anda is sansa kaliyor.. penalti kacirmasi yada kacirmamasi, frikiklerin gol olmasi falan gibi.. ha tabi takimlariniz dengedeyse.. denge yoksa üstün olanin kazanmasi cok daha kolay cünkü daha cok top caliyor daha cok pas yapiyor daha cok pozisyona giriyor ve en onemliside girdigi pozisyonlari daha cok gole cevirebiliyor..

random sonuc degil sanirim ya.. random olsa yada dedigin gibi zar atma gibi olsa bu kadar adam senelerdir oynamazdi herhalde.. aciklama bekliyoruz lancelot.. :P fistan nirdeisniz[signature][hline] Sex Machine
MZ: Istanbul Tomahawks AFC / The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada demin baktimda..
ofansif oynuyoruz hepimiz falan filan

21 mac oynanmis yedigim gol sayisi 16..

mac basina 0.7 gol yeme ortalamam var.. sanirim bu yüzden yukarilardayim az gol yiyorum..
bu da demektir ki defansiniz ve kalecinizde cok onemli.. gol yemenizi engelliyolar haheahe.. saka maka mac kazandiriyolar..

[signature][hline] Sex Machine
MZ: Istanbul Tomahawks AFC / The Paticik Cup =o= II

[Bu mesaj Mumu tarafından 02 Ocak 2006 20:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Narlıdere Sk Rakip tanımıyor. bir dahaki turnuvada görüşmek dileğiyle

En farklı galibiyet: 13 - 0 - Gediz
Bu sezon atılan gol: 81
Bu sezon yenilen gol: 8 (3 ünü son macta yedim)
Maç başına atılan gol: 6.23
Maç başına yenilen gol: 0.62[signature][hline]Tribünlerde , Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

FC Antalya United taraftarlarına duyurulur.
Yeni transferimiz Kim Berglund yarın akşam saatlerinde Antaya Atatürk Havalimanında olacaktır.Bu sürpriz transferi taraftarımıza sunmaktan gurur duyuyoruz.
[signature][hline]when it rains the ground gets wet!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...