Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]


Fistan

Öne çıkan mesajlar

Ustuste ucuncu kez 2-1 yenildim.Sebebini biliyorum ama kisa vaadede yapabilecegim birsey yok.Birsure daha boyle gidecek takim maalesef.
Maci izledim cok dengeliydi ve zevkliydi acikcasi.Hatta paticik liginde oynadigim en keyifli macti diyebilirim. Macin baslarinda ustundum ve golude bulduk sonlarina dogru feci baski yapti Myth B. ama defansimi gecemedi. Ikinci devre orta sahayi tamamen ele gecirdi ve sonlardada golleri atti. Su ana kadar yedigim gollerin %90 i son yarim saatte geldi. Ilerde onlemlerini alacagim bir zaaf :).[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Sahiden ne lanetmis o oyle.Senide 2-1 yenmistim dimi heheh[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulless, 08 Aralık 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
Ustuste ucuncu kez 2-1 yenildim.Sebebini biliyorum ama kisa vaadede yapabilecegim birsey yok.Birsure daha boyle gidecek takim maalesef.
Maci izledim cok dengeliydi ve zevkliydi acikcasi.Hatta paticik liginde oynadigim en keyifli macti diyebilirim. Macin baslarinda ustundum ve golude bulduk sonlarina dogru feci baski yapti Myth B. ama defansimi gecemedi. Ikinci devre orta sahayi tamamen ele gecirdi ve sonlardada golleri atti. Su ana kadar yedigim gollerin %90 i son yarim saatte geldi. Ilerde onlemlerini alacagim bir zaaf :).



son 30dkda yemenın buyuk bi sebebi oyuncularının dayanıklıkları cok az buyuk bi sebebi budur benımde oleydı hep 2yarı son dakkalarda yıodum ama sımdı defansların hepsıne dayanıklılık kastırdım iyi durumdalar orta saha daha onemli şansıma yuksek geldi hepsının başlarda[signature][hline]Myth Busters FS
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde defans kotu oyuzden kalabalik tutuyorum ama olmuyor iste. sonlarda dusuyorlar oyundan[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

5-3-2 oynatiyorum genelde. 3 geri defans 2 onlarin onunde . orta 3 lude defansa yakin ama oyunun sonunu getirecek durumda degiller.2 defans oyuncusunun stamina/dayaniklilik 0 , 2 taneside 1 , sonuncuda 2.
Bu rakamlar artmadan maclarin sonunu getirebilecegimi sanmiyorum.Nerden baksan 1 ay var takim toparlanana kadar.
Ligde sorun olmuyor ama denk takimlara karsi 1-2 bitiyor iste maclar :)[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Para yok yeni adam alacak.Secenegim yok anlayacagin...[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Yarin sonmezle macim var. bakalim 2 den fazla atabilecekmi :) simdiye kadar onurumuzla 2-1 yenildik hep hehe[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Sende o forvet varken kaleciye ihtiyacin yok :) hep daha fazla atarsin.Sakatlansada biraz puan alsak senden[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

hehe ama o sakatlanırsa ona benzeyen bi adam daha var :p
bu arada bi şey fark ettim öğlen almaya çalıştığım genç ve iyi bi kaleciyi almışım yarın geliyo :)[signature][hline]i'm a spy in the house of love
Mz : Prekazi United FC

[Bu mesaj nameless13 tarafından 09 Aralık 2005 00:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Dur ben seni bi ihbar ediim sahte euro basiyor diyede 6. lige donus yap[signature][hline]I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

[signature]Mz Team: Catford City
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...