Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= II [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

said:
lancelotdulac, 07 Aralık 2005 13:32 tarihinde demiş ki:
Bizde zar zor ilk puanımıza Vimpir Sk karşısında 0-0 lık sonuç ile ulaştık.İki takımda çok iyi oynamasa da bizim altyapının ultra düzeyde kötü oynadığını söylemek mümkün. :)

ben bole igrenc 1 mac daha once izlememistim:)

12/7/2005 1:00pm Dostluk Ligi: The Paticik Cup =o= II
Knights Team - Vimpir Sk 0-0
[signature][hline]Msn Space
MZ : Vimpir Sk
Sosyal ağlarda paylaş

3 maçta 3 mağlubiyetle iddiama devam ediyorum :P ama yok neyse ki olayı çözdüm. ilk iki maç inanılmaz bir hata yapmışım, dün gece farkettim neyse ki, Hörü'ye 3-2 yenildim ama ezilmedim ehehe :P bir oyuncum kırmızı kart görmese gösterirdim ben oha ;) neyse sağlık olsun, lig uzun bir maraton, önümüzdeki maçlara bakacağız artık. (yau şimdi farkettim de amma zor fikstür gelmiş bana be)[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi

mz:Real Zamazingo
Sosyal ağlarda paylaş

yarın knights team ile oynuyorum.. bakalım bizim cocuklar napicak.. forvetlerimden biri iyilesti.. yarin oynuyor. digeri iyilesede diksem forvetime.. eh neyse.. yarin ki maci kazanip önümü acmak pesindeyim. cok inandik. Tomahawk Arena'da knights teami ezicez :P[signature][hline] Sex Machine
MZ: Istanbul Tomahawks AFC / The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

@nameless; sana ligdeki ilk mağlubiyetini tattıracağım gibi iddialı bir cümle kurmayacağım çünkü yarın seni kendi sahanın çimlerine gömeceğim. seni gömmeden ölmeyeceğim prekazi. ehehehehe
(o diyil de nolucak bu Zamazingo'nun hali)[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi

mz:Real Zamazingo
Sosyal ağlarda paylaş

yine yenildik ma ezilmedik =P
tebrikler göztepe :)

bu arada toggie'ye ben dedim taktiği değiştir diye ama bahcelievlerde degistirmis tesadufe bak ehhe.benden bulma yani toggie =P[signature][hline]FİLTHY PLAY / when it rains the ground gets wet!
MZ : FC Antalya United / The Paticik Cup =o= II / silkroad|troy|Washi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 08 Aralık 2005 14:49 tarihinde demiş ki:
yine yenildik ma ezilmedik =P
tebrikler göztepe :)

saol fistancim. bizim cocuklari icine dustukleri psikolojik cöküsten kurtarmaya calisiyoruz hala. bakicaz artik. fikstürümüzde zormus ama hadi neyse :P[signature][hline]Pistan The Tiger
Sosyal ağlarda paylaş

yok fistan saolasın taktik için senden bilmem merak etme :)
öküzlük bende gittik söyledik özel taktikle cıkacagımızı maca ehehea
defansını gecemedim gol pozisyonu yaratamadım pek ama 1 gol attım yine de. ayrıca daha farklı da yenilebilirdim ama masallah kalecime. bundan sonra as kalecim olarak =)[signature][hline]Holigan Team
The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...