Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ne bu bole

KOBG

Öne çıkan mesajlar

ben tedbir olarak yanıma "bab/kanka/hoca naber ya" gibi yaklaşan insanlardan kaçıyorum. utanıyorum kendilerinden. bu samimiyeti nerden buluyorlar ya, insan sohbet etmeye çalışır biraz. 40 yıllık dostuyuz sanki...[signature][hline]Bilginliğin en açık görüntüsü sürekli bir sevinçtir.
Sosyal ağlarda paylaş

belli ki biri fena halde kızdırmış sizi :D
KE oynadığım zamanlarda clan halinde DTS kesen bir grup görmüştüm. clan adı da web adresi idi. www bişey diye gidiyor. türk sandım inceleyim dedim. meğer adamlar Polak çıktı. hepsi de profiline ayrı ayrı açıklama yazmışlar.

starting with "salem aga. naber. selam aga" pm,s will be ignore perm. and fack all turkish.... learn to speak english idiots.....

türünden birşeyler yazmışlar. vallahi ben de "aga" lafına çok kızıyorum. adamlara da hak vermiyor değilim.

bugüne kadar birçok online oyun oynadık. yabancı ülkelerden arkadaşım olmasını tercih ederim açıkçası..[signature][hline]Guild : MiddleEast
Class : 21lvl Ice-Archer
( the post-modern SP farmer.. lvl gap-9! : )
Server : Aege
Sosyal ağlarda paylaş

şu ana kadar sro da bundan çok çekmedim ben ya bir iki istisna hariç yani :)
ama bizimkiler kadar yabancılarda da bu tür adamlar var
event sırasında birine 4.5k dan 12 tane jewel box sattım -kendim 30 tane kırdırıp hiçbişey çıkmayınca ;)- bana pm attı you idiot i have elixir
ben de hayırlı olsun eğlenmene sevindim felan dedim ne diyim
ama nicklerimde bu tür adamları çekecek ipuçları bulundurmamaya dikkat ediyorum[signature][hline]ehven-i şer, şerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...