Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reef

Aegean

Öne çıkan mesajlar

efenim bu arkadaslar rock/alternrock tarzında bi muzik yapıp benim tarafımdan cok beğeniliyor ve tavsiye ediliyorlar.place your hands, superhero, new bird baslamak icin ideal parcalar bence neyse tadını cıkarın bulunuyor rahatca(new bird biraz zor gibi ya nese :P)[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...

Sosyal ağlarda paylaş

ben new bird izledim bi tek oyle upuzun değildi omzuna kadardı[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...

Sosyal ağlarda paylaş

rolling stones demişkene "rolling stone" bir deyim ama neydi yaa bi ara öğrenmiştim,unuttum şimdi delircem 2 aydır..kime sorsam halüsinasyon diyo ama bi anlamı var ..[hline]yüce allahım noolurdu sanki etrafıma bi iki taneböyleveşu şekil insan serpiştireydin?
ayrıca:
Delanoresse, Avril Lavigne hakkında 01 Eylül 2002 22:59 tarihinde demiş ki:
her eve bi tane alip oksayip minciklayasi geliyo insanin.

Sosyal ağlarda paylaş

yok yaa "roling stone " söz grubunun "serseri mayın" gibi bi manası vardı ama neydi?yani sonuçta anlamı neyapcaa belli olmayan tabiri caizse k..tü bası ayrı oynayan demek[hline]yüce allahım noolurdu sanki etrafıma bi iki taneböyleveşu şekil insan serpiştireydin?
ayrıca:
Delanoresse, Avril Lavigne hakkında 01 Eylül 2002 22:59 tarihinde demiş ki:
her eve bi tane alip oksayip minciklayasi geliyo insanin.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...