Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sende bir tıkla bir bilgisayar bağışla !!!

2pacAmaruShakur

Öne çıkan mesajlar

http://www.ntvmsnbc.com
'ülkemizin geleceğine sahip çıkalım' bölümüne tıkladıktan sonra 1 bilgisayar bağışlamış oluyorsunuz.
ayrıca hangi tıkladığınız an hangi sponsor firmanın hangi okula bağış yaptığını da görüyoruz.
bakalım sizler hangi firma ile hangi okula bağış yapmışsınız !

Okullarımıza sahip çıktığınız için teşekkür ederiz. Ariş, IĞDIR KARAKOYUNLU, Gazi Yibo İlköğretim Okulu'na sizin adınıza bağışta bulunmuştur Daha çok tıklayın, eğitime destek olun. Sizin adınıza bağışta bulunan sponsorlara teşekkür etmek için aşağıda yer alan linkler aracılığıyla sitelerini ziyaret edebilirsiniz
kolay gelsin[signature][hline]BİRGÜN YÜKSELSEM BİLE HEP BİR SERSERİ KALACAĞIM

[Bu mesaj 2pacAmaruShakur tarafından 03 Ocak 2006 21:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Okullarımıza sahip çıktığınız için teşekkür ederiz. Telsim, AYDIN MERKEZ, Yılmazköy İlköğretim Okulu'na sizin adınıza bağışta bulunmuştur....
Heyoo Vodafone'dan bilgisayar kopardım...Ayrıca 2pac saol bu linki verdiğin için..[signature][hline]Bir tatlı, güzel kız, gelse şu mevsimde eğer,
Bir kırda kadeh doldursa, şarap verse eğer,
Herkes kınasın varsın, bu sözümden ötürü;
A-R-E-S köpek olsun, cenneti isterse eğer...
Sosyal ağlarda paylaş

Okullarımıza sahip çıktığınız için teşekkür ederiz. Telsim, AYDIN MERKEZ, Umurlu Şehit Rıfat Tunçbilek İlköğretim Okulu'na sizin adınıza bağışta bulunmuştur Daha çok tıklayın, eğitime destek olun. Sizin adınıza bağışta bulunan sponsorlara teşekkür etmek için aşağıda yer alan linkler aracılığıyla sitelerini ziyaret edebilirsiniz.[signature][hline]Brothers Everywhere,
Raise Your Hands Into The Air,
We're Warriors,
Warriors Of The World!
Like Thunder From The Sky,
Sworn To Fight And Die,
We're Warriors,
Warriors Of The World!
Sosyal ağlarda paylaş

Okullarımıza sahip çıktığınız için teşekkür ederiz. Ariş, HATAY ANTAKYA, İffet Zübeyir İlköğretim Okulu'na sizin adınıza bağışta bulunmuştur Daha çok tıklayın, eğitime destek olun. Sizin adınıza bağışta bulunan sponsorlara teşekkür etmek için aşağıda yer alan linkler aracılığıyla sitelerini ziyaret edebilirsiniz.[signature][hline]orochi
Sosyal ağlarda paylaş

Açtım ayrı bi sayfa bıraktım auto reload'a paso bağışta bulunuo :)[signature][hline]Hayat devam ediyordur ama her şey yarımdır, hep bir yanın eksik. Yüreğin eskisi gibi atmayacaktır. Başka aşklarsa seni kandırmayacaktır. O başkalarıyla, mutlu bir hayatı yaşıyor olsa da, yine de sevginden vazgeçemezsin. iste aşk bu...
Sosyal ağlarda paylaş

Okullarımıza sahip çıktığınız için teşekkür ederiz. Trimpeks, TOKAT ERBAA, Hacı Fatma Uslu İlköğretim Okulu'na sizin adınıza bağışta bulunmuştur Daha çok tıklayın, eğitime destek olun. Sizin adınıza bağışta bulunan sponsorlara teşekkür etmek için aşağıda yer alan linkler aracılığıyla sitelerini ziyaret edebilirsiniz.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Okullarımıza sahip çıktığınız için teşekkür ederiz. Wall Street Institute, HATAY KIRIKHAN, Karadurmuşlu İlköğretim Okulu'na sizin adınıza bağışta bulunmuştur Daha çok tıklayın, eğitime destek olun. Sizin adınıza bağışta bulunan sponsorlara teşekkür etmek için aşağıda yer alan linkler aracılığıyla sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

abi her refreshde bi yardım daha, batırcam firmaları :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Okullarımıza sahip çıktığınız için teşekkür ederiz. Wall Street Institute, BALIKESİR MERKEZ, General Kemal İlköğretim Okulu'na sizin adınıza bağışta bulunmuştur Daha çok tıklayın, eğitime destek olun. Sizin adınıza bağışta bulunan sponsorlara teşekkür etmek için aşağıda yer alan linkler aracılığıyla sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

iyi oldu iyi :)[signature][hline]DIDO!
No one ever die from wanting too much!
«::: V :::» .«::: I :::» .«::: P :::» .«::: E :::» .«::: R :::»
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten ya bidaha tıkladım bi bilgisayar daha gitti. aslında o okullardan biriyle bağlantı kursam sabaha kadar tıklasam sonra onlar da birini bana verseler. ram lazım para yok :D[signature][hline]Brothers Everywhere,
Raise Your Hands Into The Air,
We're Warriors,
Warriors Of The World!
Like Thunder From The Sky,
Sworn To Fight And Die,
We're Warriors,
Warriors Of The World!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karareis, 03 Ocak 2006 21:50 tarihinde demiş ki:
ben bi sey soracam simdi bi z buraya basınca noluoda koca bilgisayarı bagıslamıs oluyoruz ya biraz cahilce bi soru oldu ama o zaman bin kere tıklıyım ben

* tek tıkla bir bilgisayar bağışlamıyor, senin adına bağış yapıyor 10 milyondur 5 milyondur artık ne ise
** sen oraya tıkladıkça gördüğün gibi özel bi şirketin logosu çıkıo, onlar da reklamını yapmış oluyor ve bu nedenden senin adına bağış yapıyorlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Okullarımıza sahip çıktığınız için teşekkür ederiz. Ariş, HATAY ANTAKYA, İffet Zübeyir İlköğretim Okulu'na sizin adınıza bağışta bulunmuştur Daha çok tıklayın, eğitime destek olun. Sizin adınıza bağışta bulunan sponsorlara teşekkür etmek için aşağıda yer alan linkler aracılığıyla sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

İyi Düşünülmüş..[signature][hline]~Push The Tempo~
duende, 02 Kasım 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
domuza asik oldum ben

Sosyal ağlarda paylaş

Okullarımıza sahip çıktığınız için teşekkür ederiz. Aroma, KAHRAMANMARAŞ MERKEZ, 80.YIL İlköğretim Okulu'na sizin adınıza bağışta bulunmuştur Daha çok tıklayın, eğitime destek olun. Sizin adınıza bağışta bulunan sponsorlara teşekkür etmek için aşağıda yer alan linkler aracılığıyla sitelerini ziyaret edebilirsiniz.[signature][hline]Nick: MrAltun
Lvl: 3x
Clan: DreamZ
Server: Aege
Sosyal ağlarda paylaş

"hmm hakikaten back-reclick yapinca tekrar bagis yapiyor" derken kesfettim ki refresh yapinca da farkli bir bagis yapiyormus :)
[signature][hline]Nick: MrAltun
Lvl: 3x
Clan: DreamZ
Server: Aege

[Bu mesaj druenler tarafından 04 Ocak 2006 01:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...