Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cimbom borcunu ödüye bilecek mi?

hanted

Öne çıkan mesajlar

yazık yaff gs ye :(

dersane sınıf kapısına bi kumbara astık gelen gider atıyor gönlünden ne koparsa yollucaz iste gs ye yardım olsn[signature][hline]Tribünlerde , Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE!!!

[Bu mesaj zebby tarafından 03 Ocak 2006 12:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mart ayına az kaldı şu yönetimden kurtuldukmu herşey güzel olucak ve galatasaray mart ayına kadarda ii gider düşüncesindeyimm...[signature][hline]1-) Bir
2-) İki

Kalp İçin Feyk açan masum pati log off olmayı unutunca :)
mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
askımm nbr
_mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
iyiyim cnm benim
Sosyal ağlarda paylaş

ya onu bırakında bjk toması almış diolar,saidou ile songun menacerleride bjkye haber göndermiş sizle çalışmak istioruz die. walla türkiyede en iyi toplama yapan takımız söliyeyim :D bizi kızdırdı okan koç konusunda şimdi donuna kadar alırız. bjk lisanslı bu 2005 içerisinde 50 ye yakın aynı kalitede futbolcu var unutmayın.bide bende fazla ram de wardı onuda werdikmi 512 lik tam takım işte :D[signature][hline]önce halk,sonra taht...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aytimania, 05 Ocak 2006 11:50 tarihinde demiş ki:
ya onu bırakında bjk toması almış diolar,saidou ile songun menacerleride bjkye haber göndermiş sizle çalışmak istioruz die. walla türkiyede en iyi toplama yapan takımız söliyeyim :D bizi kızdırdı okan koç konusunda şimdi donuna kadar alırız. bjk lisanslı bu 2005 içerisinde 50 ye yakın aynı kalitede futbolcu var unutmayın.bide bende fazla ram de wardı onuda werdikmi 512 lik tam takım işte :D

ya bıraksana ALLAH aşkına........[signature][hline]1-) Bir
2-) İki

Kalp İçin Feyk açan masum pati log off olmayı unutunca :)
mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
askımm nbr
_mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
iyiyim cnm benim
Sosyal ağlarda paylaş

ya bırak fener hikaye ya, adamlar tarihinin en iyi takımını kurdular en büyük başarıları uefa 3. turda elenmek, kadıköydeki olayı da çabuk unuttular.geçen seneki rezil bjkye kalecisiz yenildiler yane...cimbomun tek hatası bu sene samiyende yenilmek oldu onlara.belki şansızca yenildiler ama olsun yinede yenmeleri gerekirdi[signature][hline]önce halk,sonra taht...
Sosyal ağlarda paylaş

tomas ve ilic antalya kampina katilmamis paralar odenmedigi icin , baskan ozhan canaydinda ikna edememis.

durum kotuye gidiyo sanki , bu arada bjk ye gelmek istiyorum diye haber yollamis tomas , tiganada yesil isik yakmis.

dogrumu bilmiyorum , millyette yaziyordu.[signature][hline]4 8 15 16 23 42
Sosyal ağlarda paylaş

revenge sen ribery nin o kadar para edeceğine inanıo musun yapma allah aşkına basın zorda kalana bi tekme hesabı her şeyi şişiriyo daha dün tomas nerdeyse fulyada idmandaydı bugün bizim antalya kampına katılıyo ribery nin yolu açık olsun ama kesinlikle chelsea de oynayabilecek bi oyuncu değil tottenham falan belki...[signature][hline]1905
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...