Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PeLerin Görevi iÇin Yardım ...

pckopat

Öne çıkan mesajlar

said:
hackersin, 03 Ocak 2006 12:08 tarihinde demiş ki:
e söyle ben ne bilim alla alla human mı lazım varsa iletirim ki kesin vardır çevre geniş kahretsin ^^

böle genş insanlar olmasa[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pckopat, 03 Ocak 2006 13:14 tarihinde demiş ki:
Yeleston geLcek zaten BBuffy de aLırım debuff var 1 tane zaten gerekirse dahada aLırız healer...

[spo1=bir JiBer klasiği ]yapacan hepsini yapacan :horace:[/spo][signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PaMiR, 03 Ocak 2006 13:16 tarihinde demiş ki:
ama skill sıfırlatmak ıcın parayı sen verecen :D char buffer cunkı jajajaja

Dün zaten Adamı Party heaL etmek iÇin Para verdim Mage party kurmuştum lazımdı Mecbur kaLdım :D[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 62 ( %01.07 )
CLan : Lethe
Np : 16x.xxx Grade 3 oLduk Ama Beni Kesmedi :D
Server : Cyhper ( -_- )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ange, 03 Ocak 2006 13:16 tarihinde demiş ki:
ok aksam saat 11 den sonra ben sana hangı server da yapacagımızı söyleyecem ,ama bıraz kalabalık olun içerde karuslar olabılır ...bbufy benım eleman haberın olsun onu clana alcam..

BBuffy i Görev iÇin aLcam cLana durması iÇin değiL ...[signature][hline]Nick : pCBuyucu
Sosyal ağlarda paylaş

diezde pelerin gorevi için warriorra ihtiyac duyarsanız pm den kargili yada okuyanyus a ulasın yardımcı oluyum karsılık talep edilmeyecektir ( bi beklentim yok yani) oyuna 1 aydır girmiyorum sıkıldım yanide bole işlerle ugrasıyom artık yardımcı oluruz bu konularda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ange, 03 Ocak 2006 13:03 tarihinde demiş ki:
ahahah o zaman sakın bende dalayım deme cook asabi yaratıkdır kendısı..yanınıza 3 haler 1 debuff kesın alın warıor a 1 healer yeter 62 + ıse dıger 63+ rouge da 2 healer aclısır..debuff malıce sureklı bosaltın ustune ..daha gecen hafta clanı dagıttım, yenı clana 5 dk bıle surmedı görevı yapmak ..( hatta rankıng 2. 33 members )

Bahsettigin Sanslı Rogue Ben Oluyorum Sanırım.. 1 Leveli Gozden Cikardim BEn :D :D[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx

Win Or Die ßut Never Lose !
Sosyal ağlarda paylaş

BöLe Şans oLmaz ya 3 gündür pelerin alcaz die uğraşıoz :D Dün 2 kere kestik kutuyu başkası açtı 3. seferde orclar peşimizde oLandı nasıL oLcakSa Artık Bezdimmmmm[signature][hline]Nick : pCBuyucu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pckopat, 05 Ocak 2006 15:08 tarihinde demiş ki:
BöLe Şans oLmaz ya 3 gündür pelerin alcaz die uğraşıoz :D Dün 2 kere kestik kutuyu başkası açtı 3. seferde orclar peşimizde oLandı nasıL oLcakSa Artık Bezdimmmmm

sna güweniom alacan o pelerini:D[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
Sosyal ağlarda paylaş

alper msn den msj atmıssın bana ...ya o kutuyu acan kım ?manyak mı.ben sana kalabalık gıdın demıstım karuslarda olabılır baktın karus var c2 c3 c1 dolasın rahat kesersınız.bır debuffer karsı ırk varsa yandınız demektır kesen warıror a bır debuff sonrasını sen dusun..clandan adam al 2 tane ben msn den yazarım bızımkılere.1 warıror 1 healer al[signature][hline]angelus
Sosyal ağlarda paylaş

zaten kalabalıktık 5 dk. sürdü sonra başkası açmış c3 e geçtik ordakinide kestik bu sefer Lagdan alamadık c1 e geçtiğimizde rahat bırakmadılar Ama gelenlerden epeyi para kastık :D oyunda buLamıorum ki seni buLsam alacam düşün ya pelerin için cz yi bile astım isteksiz gidiom cz ye :D[signature][hline]Nick : pCBuyucu

[Bu mesaj pckopat tarafından 05 Ocak 2006 15:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Theridone, 05 Ocak 2006 15:14 tarihinde demiş ki:
kusura bakma kardeşim mesajını göremedim:(. Yapacağınız zaman bana pm at ve saatini söyle ben gelirim..

oyundaki nick neydi senin ?[signature][hline]Nick : pCBuyucu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pckopat, 05 Ocak 2006 15:17 tarihinde demiş ki:
Bana SağLam Adam verde Halledelim 2 gündür çok sıkıLdım ...

Gelemiorum BEn.. Bu Lanet Olası Caedeki İşler Bitmedi HAla HErgün Yeni Sorun Cıkıyor agda.. ßende Kaldırdım Tum Networku Yeniden Kurup Kablolalndırdım.. aha Simdi Bitti.. sanırım Sorun Cıkmaz..

Not : Bende ReSpawn Scrollar Bitti Haberin Olsun :D[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx

Win Or Die ßut Never Lose !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...