Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Murtaza O neydi :D

PaMiR

Öne çıkan mesajlar

Dün 1 Baktım Murtaza nın Elınde Horn Krosbow +8 hemen pm attım abi bune ya dedım o da korkma gırgırına yapıom dedı haaa ok dedım :D walla o sekılde adamda aldı helal olsun :D[signature][hline]Name: YASiN31
clan: KittiesT__T
Server : Ares
Lvl: 62
np : 62k
Nation: Karus
Job: Shodow Knight
Durum : Soyuldum :'(
Sosyal ağlarda paylaş

Archer oliim dedim, biraz eğlence biraz değişiklik olur hesabına. sağa sola sordum ödünç bow falan var mı diye, kimse de yoktu. Forrazzi söyledi "90m a +8 horn x bow var, alsana". Ezelden komik gelmiştir Horn x bow un skill animasyonu filan, böyle yavaşça kaldırır, atış yapar.. Komik görünüyo diye aldım ben de. Çok da kötü değil, 109 AP si var. 1 gün takıldım öyle, sonra baydım, tekrar sin oldum : D[signature][hline]PwnagE
PK movies: ******
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 04 Ocak 2006 21:05 tarihinde demiş ki:
Ezelden komik gelmiştir Horn x bow un skill animasyonu filan, böyle yavaşça kaldırır, atış yapar.. Komik görünüyo diye aldım ben de.

Hahahahaha aynı düşünceyle bende almıştım bi tane, harbiden oyunun en geyik silahı o ve dier adı Kospçu silahı haha :D Tabi yanlış anlaşılma olmasın kospçu deiliz :D Animasyonu yeter o silahın lol[signature][hline]S: Ares
N: imancore
L: 63
NP: null
Sosyal ağlarda paylaş

said:
platto, 05 Ocak 2006 13:07 tarihinde demiş ki:
ya amaç farklı uzaktan horn olduğu belli olmuyoki,pembeyi gören kaçıyo :D

walla ben kacıyom...
short bow +8 oluyo adamlarda 50 kişi koşmaya başlıyo :D[signature][hline]__zonic__
warrior lvl 6x
ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...