Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bakkal_niyazi için herşey bitti.

bakkal_niyazi

Öne çıkan mesajlar

madmex3 ve atak__ adlı sahıslar herşeyimi verek aldığım iron bowumu benden deneme amaçlı istediler.Bende madmexle eski konusmalarımıza dayanarak ve türk olduğu için güvenerek verdim.Fakat bu sahsılar aldıktan sonra sürekli vericez die oyaladılar.Daha sonra damı moradanda benim bowu satarken yakalaladım.Yine vericem vericem derken bi anda oyundan çıktı.Artık bowu alma şansım yok.yaptığım aptallıkla kalıcam.Fakat bu adamlar sadece beni değil baya bi kişiyi kandırmışlar.Hatta acc bile çalmıslar.Artık bakkal_niyazi bitti bi arkadasa id'yi ve şifreyi verdim.Bundan sonra tek amacım o ikisini banlatmak olucak.Sizden de tek isteğim bu oyunda babanız bile istese hiçbir iteminizi vermeyin ama oyunda hala iyiler var.Oyunu bırakın Türkiye bile bu gibi adamlar yüzünden ileriye gidemio.Akılları fikirleri emek çalmak.Duyduğuma göre türk gm buraya giriyomus.Ondan da tek dileğim adamı banlaması veya itemlerini silmesi bakalım ondan sonra ne yapıcaklar.Bana yardım edebilecek biri varsa lütfen mesaj atsın.Herkeze teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeş senin itemin çalınsa da gm bişey yapamaz. Onu da banlatamazsın çünkü senin kasıtlı verip vermediğini nerden bilecek ? hem bi ib oyunun sonu deil. geçen gün yan masada oturan arkadaşım ares'ta abyss'ten ib çıkardı. bu kadar büyütme bence ve kendini geliştir. Oyunda da babana bile güvenme.[signature][hline]Nick: Cure_Shot
Job: Paladin
Level: 61
Nation: Human
Clan: RetroSpect
Np: 25k (Şimdilik)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ermac_tr, 05 Ocak 2006 13:07 tarihinde demiş ki:
bakkal niyazi madmex3 ve atak___ bunların banlanma zamanı geldi sen gönlünü ferah tut en kısa zamanda banlanacaklar sana garanti veriyorum

ilginç,nasıl garanti veriyosun peki[signature][hline]Diez
platto lvl 61 mage (oynamıyorum)
platto2 lvl 62 rogue (DreaM)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...