Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

olympiada hızlı lvl up banları

SPirtLeSS

Öne çıkan mesajlar

ewt arkadasdlar 62 %54 olan charım suan 61 %0 np 100e düşmüş durumda ve bu bütün lvl 62+ olan charlara uygulandı
eger sıralamada birinci olan clanın üyelerini incelerseniz lvli 61 ve np si 100 e düşürülmüş 3 tane czde saglam olan charın oldugunu görceksiniz.tamam ben kospla kastım bu yüzden bişey diyemiyorum ama eger bilegiyle kasanlar varsa yazık oldu.eger bilginiz varsa ve paylasırsanız teşekkür ederim. (lvl 61 olanlara dokunulmadı % ve npleri aynı)

[Bu mesaj SPirtLeSS tarafından 04 Ocak 2006 12:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada sunu ekliyim statlarım ve skilleri oyuna girdigimde sıfırlanmıştı ve inventoryme iki adet redistribute kagıdı koyulmuştu. bu lvl62+ olan herkes için aynı oldu eminim arkadasımı başınada aynısı gelmiş

[Bu mesaj SPirtLeSS tarafından 04 Ocak 2006 12:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olympiadaki bu saçma olayın bi kurbanıda benim. lvlim 63 %10 idi dün oyundayken dc oldum ve girdiğimde lvl61 %0 ve 2 tane restribude item koymuşlar. bu arada warriorum ve oyuna başladığımdan beri o3 lufersondaki aposlardan çıkmadım. kurunun yanında yaşta yandı. k2network şukkaz...
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar çok kosp user varki gmler ler sadece o1 dekilere yetişmeye çalışıyorlardı.. bakalım yeni versiyon no olcak .. olympiadaki rouge ların %95 inden fazlası belirli şu an kullanmasa bile belirli bi dönem kospla kastı ... işin ilginci komple clanca kosp kasanlar oldu.. gm ler ne kadarına yetişti bilinmez .. bence iyi yapmışlar hatta kosp kalkınca herkezi 10 lvl falanda düşürsünler ben razıyım charım lvl 58 ..adamlar kosp la yada kosp partylerle kassın 62 olsun ilk bossları onlar kessin paranın item in a.q sun ohh gel keyfim gel.. bana kalsa tüm rouge ve priestleri lvl düşürürüm direk ... yok acaip gaza geldim:) kosp u engellicek bi pacth cıkarıp direk reset atarım bütün charla :)
neyse abarttık yeter bu kadar fantazi

[Bu mesaj djjay tarafından 04 Ocak 2006 21:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 04 Ocak 2006 12:58 tarihinde demiş ki:
@kenjuro
bu arada sandstorm oyunun başında archerdı uzun zamandır asasiandı bana gönderdiği SS'lerin hepsinde mirage wardı elinde yanlış mıyım?

Yanılıyosun olimpiadaki en gıral kosperlardan kendisi..[signature][hline]Fistan, 26 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
kızım

NecrozaN/6X/Ares
Necrozan/6x/Olimpia(oluooo 60:D)
Sosyal ağlarda paylaş

bu olayda areste yaşanan item ve para silme işine benzedi. düşenin derdinden düşenler anlar diye laf var, cuk oturuyo valla o söz bu konunun altına. nasıl veya nasıl kastığım kimseyi ilgilendirmez; başta yapıcakları işlerini şimdi çıkıpta böle bişey yapmış olmaları tamamiyle "kurunun yanında yaş olayı".
ben Invasion görevini 61de guardians 7 key görevinide 62de yaparak 63 oldum. şimdi gel gör ki lvlim 61 ve 25m havadan gelen exp yine havaya gitti. ne bir açıklama ne de bir haber var bu konuda. elim kolum bağlı onların yaptıklarını izliyorum. gidin rougelarla priestları 61e indirin benim suçum ne ki şimdi bir warrior olarak? leech? haha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alkaloid, 04 Ocak 2006 21:50 tarihinde demiş ki:
bu olayda areste yaşanan item ve para silme işine benzedi. düşenin derdinden düşenler anlar diye laf var, cuk oturuyo valla o söz bu konunun altına. nasıl veya nasıl kastığım kimseyi ilgilendirmez; başta yapıcakları işlerini şimdi çıkıpta böle bişey yapmış olmaları tamamiyle "kurunun yanında yaş olayı".
ben Invasion görevini 61de guardians 7 key görevinide 62de yaparak 63 oldum. şimdi gel gör ki lvlim 61 ve 25m havadan gelen exp yine havaya gitti. ne bir açıklama ne de bir haber var bu konuda. elim kolum bağlı onların yaptıklarını izliyorum. gidin rougelarla priestları 61e indirin benim suçum ne ki şimdi bir warrior olarak? leech? haha

Yarasın paşam kosp ile kasan ağlamaz ;)[signature][hline]Fistan, 26 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
kızım

NecrozaN/6X/Ares
Necrozan/6x/Olimpia(oluooo 60:D)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada şaka maka kimse çıkıpta bişey demedi bu olay hakkında, yabancı olsun türk olsun bir çok forum gezdim ko ile ilgili, kimsenin ağlanıp sızlandığını görmedim. Acaba nedeni 61+dan 61e düşenlerin çoğunun rouge olması ve hepsinin kosper olması mı? Düşünmeden edemiyorum valla. Ha olurda tepkisini göstermek isteyen olursa, ben "Lvlimi geri istiyorum" diye pazar açtım sizde bir deneyin isterseniz. Ben tepkimi koyayımda ister bir yerlere gitsin ister gitmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

necro sanada sölemedim kusura bakma ama gece gündüz level kasmamın nedeni char takibidir.. şuan 56 levelim kosp olsaydı 60 + çok kolay olacaktım fakat 4 günde 2 günde değil..

3.gün 51 charım 2 kekuri ring plateset +7 dex +7 hornx +7 ile ban yedi.Birde kasada bi kaç bardish kukry vardı..
Neler yapanlar var biliyorum ama benle kafa oynayan bazı arklar ban yedi. Bi ara kurulmuş Experience clanı vardı.bilen bilir..

galiba 3.gün bu kadar yüksek levelli olan charım normal olarak takibe alındı yoksa 3.gün 51 çok kolay değildi ki en zor iş 0 - 30 olmaktı benim için.

Bu olaydan sonra acc takibi olduğunu düşünüyorum bu nedenle yüksekçe level atlamamaya çalışmalıyız ok necro?

Zaten birde benim kospta sorunum var.Windows nedeniyle kosp sürekli açılmıyor.birde açılsa..

Ama lütfen beni kospta çok üstün görmeyin.Nice üstatlarım var.Gökhan ve tolga abilerim :) nick vermeyeyim
Bu oyunu yaklaşık 3 yada 4 aydır oynuyorum ve kendime inanılmaz şekilde geliştirdiğimi zannediyorum.

Olympia'da en fazla 3 level arka arkaya atladım 45 + da..

52 %96 dan 56'ya...[signature][hline]Mewthree or Mewthree2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...