Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Full Plate Rogue

D4rKSTyLe

Öne çıkan mesajlar

Sana Ares icin konusucam :)

Eger +8 FP giyiceksen uniqlerin cok saglam olucak.
RE. IN IB ROL. bunlar eksik oldugu zaman hic bisi yapamazsın gelen catır catır alır gecerseni.

ben senin yerinde olsam +7 chitin giyerim hic kasmam kendimi.[signature][hline]Bir Zamanlar Gururlu Bir Rogue Vardı :(
Sosyal ağlarda paylaş

Shellerini Sat.. +1 Shell Set Al Kendine.. Ne Alacaksan Al..

Gezerken Shellerini Giy.. Aksiyondayken Fp lerini Giy.. Eger Bu Sekilde Yapmassan Her Neyi Secersen Sec.. Pişman Olacaksin..[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx

Win Or Die ßut Never Lose !
Sosyal ağlarda paylaş

ben sana sölim git statları sıfırlat eğer imkanın varsa +8 rogue full plate giy ver hp i 82 e kadar geri kalanıda dex e bas babalar gibi koyarsın önüne gelene bi de diosan defans yoq alırsın bi tane dagger defans helmet al sana fıstık gibi asas[signature][hline]Nick: Nick Yok
Class: Sınıf Yok
Server : Gerçek Hayat
Clan: Kendi Arkadaşlarım
LvL: 00
Np: Kim Takar NP'i
Oyunu Bıraktım Hatta Char'ı Kapattım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
D4rKSTyLe, 03 Ocak 2006 21:27 tarihinde demiş ki:
Beyler sizce shell +7 set mi daha iidir? Fp+8 set mi?
Şu an bende shell +7 set var ve 492 defansım var..
Fp+8e dönersem 421 defansım olucak atağım bi wolf daha artıcak .. Ve 20gb ye yakın param olucak uniq bişiler aabilicem .. Sizce shelli mi takıliim.. Yoksa fp ye mi döniim?
Eğer fp ye dönersem tekrar shelli olmama imkan yok yani cok zor. Pişman olucağım bişey yapmak istemiyorum.

eger shell li olursan daha rahat boss kesersın habıre kazanın ıcıne dusmus gıbı kızarmassın ama cz de fp ile hemde +8 le bilemiom yani eger bıcakların saglamsa shell de kal ama daha cok guclu olmak ıstıyorum dıyosan don fp ye sana kalmıs[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %93,59
UniqueTurK
Sosyal ağlarda paylaş

Shelleri ELDEN ÇIKARMA senin durumun gayet iyi bos hunt yap item topla Sen o şekilde h.q s.q d.f gibi bosların altına 2 healer 1 masive 1 drainer ile Çok çok rahat girersin bu şekilde para yapıp +8/15 chitin Olmazzsa +8/15 Fp yap AMa sheller dursun onları elden sakın çıkarma..[signature][hline]BırakTım Deneyin Çok Guzel Oluor
Sosyal ağlarda paylaş

bana gora fp +8 daha iyi atagın artacak ama dafansın azalacak ama fp +8 iyi s[signature][hline]
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2
Diablesse [Eclipse] Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dyna
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bubbaChucks, 04 Ocak 2006 11:00 tarihinde demiş ki:
ee kılıç sona abi bak shellim var party pls mi dicek?
sırf hava atmak için +1 set almak kadar aptalca bişi olamaz bence

Hayır.. Alakasi Yok.. Kisiligini Bilmiorum.... ama Yarin Bi GUn Ulan Doya Doya Shell Giyemedim Kimin Aklina Uydum..%&*x* vs Diye Kulagimin cinlamasini İstemem..[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx

Win Or Die ßut Never Lose !
Sosyal ağlarda paylaş

madem bilmiyonuz niye salliyonuz hangi paper asasin üstüne fp giyebilir sorarim size hpsi yetecek mi fp +8 giyeceksen 84 hp vereceksin gerisi dex ama tam olacam diyorsan +8 plate giyeceksin 60 da 255 dex oluyorsun tamamiyla 2 de hpye kaliyor sonra hpye calisiyorsun yanilmiyorsam 65 veya 66da chitin giyebiliyorsun paper asasin cok zevkli tavsiye ederim sadece 2 tane kekuri ve +8 shardlarlarla üstüm +7/12dex 1600 küsür attack yapiyordu bide bunun saglam hallerini düsün rahat 1800 ulasirsin uniqlerinle ama 1vs1 de zorlanabilirsin tek vurusta cok adam alabiliyorsun arenada filan dd takarsanda 2 vurusta kesiyorlar seni yani spikeini oturtursan cok saglam thrusttin spike gibi oluyor yetmistir umarim 62 lvl rogue paper olarak söylüyorum[signature][hline]nick:Mysterious_Eko
clan:-
server:ares
lvl:50
np:0
geliyorum ulaaa:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...