Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nip/Tuck

Udinen

Öne çıkan mesajlar

Ikinci sezon cok iyi ozellikle famke janssen girdikten sonra diziye

ama 3. sezon biraz hayal kirikligi olarak basladi, gerci bu hafta biraz duzeldi ama ilk sezonla kiyaslanamaz[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
nip tuck sınırları zorlamaya devam ediyor. İlginçtir estetik cerrahlar nip tuck'ta anlatılmasına rağmen 15lik neşter Cnbce'nin elinde.. Yine kesmişler bölüm sonunu! E bölüm sonu değil de dizi kesilmeyecek gibi de değil hani. Bana sorsalar ben 21ibaresi ile yayınlanmasını rica ederdim..

Her neyse, nip tuck sınırları zorlamaya devam ediyor dedik ya.. işte bu bölüm de illegal ameliyatlar üzerine bir iki laf söylendi, gençler hoş olmayan şeyler yaşadılar, uyuşturucu kullanıldı, Sean karizmayı yükseltmeye devam etti... falan da filan da. Ve bölüm sonunda enseste kaydılar.. Lifecoach'umuz oğlu ile hoş olmayan bir ilişki içerisinde imiş meğer. Ya ya işte böyle uç şeyler olmaya devam ediyor[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

sonradan bana kufur etmemek icin; spoiler oldugunu bilerek vede dizi keyfinizi bozabilicegini bilerek acin bunu eger ileriki bolumler hakkindaki en buyuk soku ogrenmek istiyorsaniz

[spo1=bold yazilara dikkat !]ava moore aslinda erkektir, ameliyatla kadin olmustur, alec baldwin kocasi ve ameliyatini yapan adamdir, cocukta evlatliktir, christian ortaya cikaricak bunu kendi methodlariyla[/spo]

[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe

[Bu mesaj Mephisto_ tarafından 12 Aralık 2005 00:32 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Mephisto_ tarafından 12 Aralık 2005 00:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 12 Aralık 2005 00:03 tarihinde demiş ki:
Mükemmel ötesi bir bölümdü yine ya. İnanamıyorum bu kadar güzel mi olur bir dizi her bölümde beni benden alıyor ya. Bobolit'in kendi suratını kesişi falan dumur halde izledim.

aynen:D[signature][hline]My shaman is so overpowered that when I hit people with my mace they get disconnected from the server.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...