Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beklenen acı son ... Dupe itemler !!!

nocom

Öne çıkan mesajlar

17 rocun satılması normal değil ama fiyatların düşmesini dupeye bağlamayın aksine dupe olduğu zaman item fiyatları artıyor sadece dupe wipe'in geleceği duyulduğu zaman fiyatlar iniyor fakat şimdi ki fiyatların düşmesi tamamen oyunun normal gidişatıyla alakalı çünkü lottoların kullanılması ve xmas presentlerden gelen itemler ayrıca en son 2. serverlere cz nin gelmesi fiyatların inmesinde etken olmuştur çünkü artık bach günde sadece 1 rol düşürüosa bundan sonra 2 rol düşürecek bundan sonra insanlar( orclarda dahil tabi genel olarak diyorum ) 4 spotta dm kasabiliyosa artık 8 spotta kasacak bunların hepsi item fiyatlarının düşmesine bir neden[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dexteriyus, 04 Ocak 2006 15:34 tarihinde demiş ki:
Ben çok sinir oluyorum bu dupe olayına. Yaklaşık bir aydan beri scorpion shield alıcam ama silinir korkusuyla alamıyorum. Daha önce almıştım bir tane +6 silindi yenisini almaya korkuyorum. Drop'ta olmuyor. Offfff
:-)

düpe-wipe den once +6 ss ler 400 m iken, düpe-wipeden sonra +1 leri yaklasık 350-400 m idi. bir de şimdiki fiyatına bakın. ya arkadaşlar tamam anlıyorum chitin düşüo,rap,iron bow falan düşüo bu kutulardan eywallahta. bu uniquelere noluoda düşüo fiyatlar. hiç bir mantıklı açıklaması yok. drop mu fazlalastıda düşüo. alakası yok. ben dün bishop,obl we lesathttan drop gelmedi. tek mantıklı açıklaması war düpe. eğer manicodilin ss bulursam buraya eklıycem. tekrar görmüş olursunuz[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 57k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

ya dupe yok demiyoruz ki,dupe+spot artışı+alım gücü zorlaştı hepsinin etkisinin sonucu.Bence dupe en etkisiz eleman derim çünkü dupe hep vardı[signature][hline]Diez
platto lvl 61 mage (oynamıyorum)
platto2 lvl 61 %99 rogue (lvl down by SQ) (DreaM)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 04 Ocak 2006 15:37 tarihinde demiş ki:
17 rocun satılması normal değil ama fiyatların düşmesini dupeye bağlamayın aksine dupe olduğu zaman item fiyatları artıyor sadece dupe wipe'in geleceği duyulduğu zaman fiyatlar iniyor fakat şimdi ki fiyatların düşmesi tamamen oyunun normal gidişatıyla alakalı çünkü lottoların kullanılması ve xmas presentlerden gelen itemler ayrıca en son 2. serverlere cz nin gelmesi fiyatların inmesinde etken olmuştur çünkü artık bach günde sadece 1 rol düşürüosa bundan sonra 2 rol düşürecek bundan sonra insanlar( orclarda dahil tabi genel olarak diyorum ) 4 spotta dm kasabiliyosa artık 8 spotta kasacak bunların hepsi item fiyatlarının düşmesine bir neden

uijo, unique itemler içinde geçerlimi bu. 17 roc mantıklımı? satanların hepsinin noob nick we tanınmamış olması normal mi ? eğer oyunda dupe warsa fiyatlar düşer.sana bir örnek wereyım. +6 raptor satıodum 600 m den. 2 farklı nick pazarlıga girişti benimle PL sonu nıckleırn. bana 500 m ye kadar cıktılar. 3 farklı kişide daha raptor oldugunu we 400 e kadar ındıklerını soledıler. ee gidin onlardan alın o zaman dedıgımde bana düperciler fiyat iner sen inmedin 3 saattir de inmiosun senden alacaz dediler we aldılar raptoru. doğruyuda yaptılar cunku bendekı legaldi. hiç kimse legal itemini ucuza satmak istemez. ama düperci adam düşün 10 roc düpelemiş. birini 11 gb ye satsa koymaz. 1 coinse bile satsa kar kardır onun ıcın. kendi görüşüm bu[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darcheville, 04 Ocak 2006 15:47 tarihinde demiş ki:
platto senin scroll dupedir chitin deil.bi ara bi sürü dupe bus vardı bunlarla yapılan itemler de dupe oluyodu:D

bu olay ne kadar doğru yada yanlış bilmiyorum ama merchantta 100 k ya bile bus gorsem almıyorum. ya kendı dropladıgım scrolu yada charondan alıyorum. oyunda güveneceğim adam sayısı cok az da ondan[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

roc ne yaw?[signature][hline]Server : Cypher
Lvl : 55
Nation : Karus
Np : 2k
Job : Hunter
Status : İnsanlara guvenip para veya item veriyo ama her zaman guveni bosa cıkıyo :( Hala da guvenmeye devam ediyo :( Daha sonra kaybettigi paraları kazanmak icin snowman kasıyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bubbaChucks, 04 Ocak 2006 15:50 tarihinde demiş ki:
said:
loveboy, 04 Ocak 2006 15:49 tarihinde demiş ki:
roc ne yaw?

ring of caurage :-)
warrior ve bp nin aşkı :-P
lvl 55 oldum hic görmedim daha öle bisiy :D[signature][hline]Server : Cypher
Lvl : 55
Nation : Karus
Np : 2k
Job : Hunter
Status : İnsanlara guvenip para veya item veriyo ama her zaman guveni bosa cıkıyo :( Hala da guvenmeye devam ediyo :( Daha sonra kaybettigi paraları kazanmak icin snowman kasıyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
loveboy, 04 Ocak 2006 15:52 tarihinde demiş ki:
said:
bubbaChucks, 04 Ocak 2006 15:50 tarihinde demiş ki:
said:
loveboy, 04 Ocak 2006 15:49 tarihinde demiş ki:
roc ne yaw?

ring of caurage :-)
warrior ve bp nin aşkı :-P
lvl 55 oldum hic görmedim daha öle bisiy :D

bi gün snde görecksn inanıyorum:horace:[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zuzuzuzu, 04 Ocak 2006 15:54 tarihinde demiş ki:
denem

lol
1 2 3

said:
zuzuzuzu, 04 Ocak 2006 15:55 tarihinde demiş ki:
deneme 1 2 3 :( [/quote

said:
zuzuzuzu, 04 Ocak 2006 15:57 tarihinde demiş ki:
ni hayet yazı yazmayı buldum :)

işte bu yüzden :-)[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

alta lafım sana değildi zaten yazımın başında
said:
NightHunter666, 04 Ocak 2006 15:37 tarihinde demiş ki:
17 rocun satılması normal değil
demiştim sadece son günlerde fiyatlar neden düştü dupe mi vs gibi pek çok kişi topic açıyo (topic kirliliği) ve malesef kimse daha önce açılmış topicleri okuma zahmetinde bulunmuyor...
bu arada unique itemlerin fiyatlarıda elbet düşecek çünkü kimsede para kalmadı + dupe wipetan sonra çok sık boss event yapıldı (uzun zamandır olmuyo ama)
bu parasızlık yüzünden ben bile çok zor durumda kalmıştım scroll alacak param yoktu ve dün yaklaşık 4 saat dm kestim droplar beklediğim gibi değildi ama yinede 135m edindim (1 135m da priesta bu parasızlıkta fena deildi xD) ama yinede scrollar çok pahalı geldi ( buff ac 40m swift 30m ap görememiştim ) bu yüzden dün scroll almadım :)
ve son olarak sabah kaldığım bu zor dorumdan bir nebze olsun kurtulduğumu http://forum.paticik.com/view.php?id=170590 burada belirttim =)[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...