Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hack yemekten bıktım charımın 2.kez soyuluşu 15 dakka içinde oldu

rudien

Öne çıkan mesajlar

benım charım yasin31 di ama artık bu oyun yüzünden sinir hastası olcam charım 15 dakka içinde boşaltmışlar şifrem siteye login olmuo NYchrisden aldım bi mail adresine mail gönderdim ama bunun bile faydası olmadı artık bu oyundan nefrek ediorum benim burada fazla çevrem yok ama senin yaptıgın bişileri düzene soktuktan sonra başka biriinin gelip senin yaptıgın herşeyi mahvedmesi adama çok koyuyo...şu oyundan yaptıgım tek yanlış hareket wardı oda MaLKoc mırage sworduna almıştım bunu yaptıgımda bile MaLkoc dan kaç kez özür diledim eger site hakkında login olayını halletmek konusunda bilgisi olan warsa yardım etsin
Sosyal ağlarda paylaş

yasin 45-60 dkk once bana cz de party atan senmıydın ? bu kacıncı hack be bilader. nedir bu senın cektıgın. üzüldüm şimdi.[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 56k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

alta onu atan bendım ben yasının kuzenıyım ortaklasa oynuyoruz charla ama artık bitti herşey bizim için yasin31 karekteri satılıktır ..[signature][hline]Name: YASiN31
clan: KittiesT__T
Server : Ares
Lvl: 62
np : 62k
Nation: Karus
Job: Shodow Knight
Durum : Soyuldum :'(
Sosyal ağlarda paylaş

oncelikle gecmis olsun diyorum arkadasım ama yapacak pek biseyin yok.ek olarak sunları yazmak istiyorum
Heck yapan arkadaslar siz nicin emege saygı gostermiyorsunuz biliyorum bu sadece bi oyun ama bu oyun bana insanların gercek hayattaki yuzlerini gosteriyo neyse ben buraya ne yazarsam yazım vazgecmicenizi biliyorum umarın bi gun vazgecersiniz bu davranısınızdan iyi gunler :([signature][hline]nick: Arthas_sw
Level: nOOb
Np:Çooook :D
Clan: Canım nere isterse...
Server:Ares
Irk:Tabiki humans
Show me the money :P
Sosyal ağlarda paylaş

yazık olmuş o___O[signature][hline]
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2
Diablesse [Eclipse] Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dyna
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...