Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Üstümdeki itemleri nasıl görüyor ?

nocom

Öne çıkan mesajlar

bilinc senınle 3-4 ay once konusmustuk moradonda bilmem hatırlarmısın. sen bana gunde 1 milyar kazandıgını paso dm kestıgını solemıstın. adamların 1,5-2 senede +2 roc +2 iron belt yapması ımkansız mı sence. peqi neden silinmio ? bidasa pm atabılırsın roc için. iron belt kimin bilmiyorum o ss benım degıl[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 56k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

Para problem değil ki dostum... Paradan bahseden kim? Sen 9 tane iron belti kimden bulup da satın alıyorsun. 100-200 belki 500 talosda bir iron belt çıkar. O adam onu satar mı? Satarsa kaça satar soru işaretleri olan şey bu... Yoksa para meselesi değil sadece...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: JokerS
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

tmm anlıyorum senı ama benım bahsettıklerım ben oyuna başlarken +8 raptoru olan adamlar. ben moradonda roc satan iron belt satan adamdan bahsetmıyorum ki. bana deselerki bilincte +2 elf ring war ben ınanırım cunku eskılerdensın. ha düpercide olabılırsın belkı ama olmama ıhtımalınde war. ama hıc adı sanı duyulmamıs adamlarda +2 roc +2 iron belt olursa bende derim düpedir die. ben kımseyı savunmuyorum. sadece +2 rocun legal olabılcegını soyluyorum. sonucta cok eskı adamlardan[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Np : 56k
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum oynayan kişiler eskiler tamam. Dupe de yapmıyolar, paraları da var. Bilinc abinin de dediği gibi dropları çok zor. yüzlerce gold barım olsun moradonda başkalarının dupelediği iron beltleri toplarım birleştiririm birleştirilmiş oldukları için de dupe sayılmazlar böylelikle de silinmez :) Sonuçta iron belt yada roc sahibi dupe yapmamış ama aldığı itemlerin çook büyük kısmı dupe.
ben böle düşünüyorum...[signature][hline]saldure / sword / PATiCiK / aege silkroad
Sosyal ağlarda paylaş

Bnede +2 elf ring yok ama +2 elf ring fantezi bir şey değil. Çünkü en az 10 kez ben elf ring dropuna şahit oldum. Ama 9 tane iron belt varsa bu iş de bir iş vardır. Bak açık söyliyorum iki yıldır katıldığım talos kesim sayısı çok çok fazladır. Hiç iron belt dropladığını görmedim diyorum. Yani şöyle diyeyim özetle. Bu oyunun 9 tane iron belt droplama süresi günlük talos miktarı da düşünülürse 5-6 aydır. Ayrıca bu 9 drop belt bir kişi de nasıl toplanır? Paradan bahsetmiyorum...Parayı basar alır o ayrı. Ama 9 tane beltin tek kişide olması demek piyasada gereğinden fazla iron belt var demektir. Yani satın alan duper değilse satan duperdir. Yani o iron belt+2 her şekilde dupedir.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: JokerS
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

bidas bildiğim kadar ile soulslayer we bu adamda olması normal. o bir efsane :=))) we ikinci bildiğim şey düpe itemin üzerine up basarsan legal olmuo. öyle olsaydı herkese upgrade girişirdi sanırım. yanlışım warsa afedersiniz şimdiden :=)[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Np : 57k
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...