Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir kez daha mp3 player tavsiyesi

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

hımm, nasıl başlayalım

- minimum 4, maksimum 20 gb olacak
- pil süresinin yüksek olması tercih sebebi, ama ikinci planda bu yine
- ekranının nispeten büyük olması(ipod mini den küçük, creative muvo2 den büyük desem...)
- kullanımının kolay olması(ipodlara gıcık oluyorum kullanım konusunda ekleyeyim
- shuffle zorunlu
- tercihen playlist yaratma özelliğinin bulunması işime yarar
- fiyat aralığı da 250 - 550 milyon arasında

yine de 500lere falan fazla yaklaşmasını tercih etmiyorum
bu arada hemen ekleyeyim ipodlara karşı antipatim var, ciddi anlamda fark atmazsa digerlerine, düşünmüyorum almayı...

teşekkürler[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bugün dikkatimi cekti bu alet, görünüş olarak ciddi anlamda etkileyici, sıkıştırma özelliği de oldugu için normal 6gb lıklardan daha fazla parça koyabiliyorum sanırım, fiyat da hoş duruyor, ama sony yi mp3 player piyasasında pek göremediğim için açıkçası cekiniyorum biraz da...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star

Sosyal ağlarda paylaş

Aynı şekilde ben de çekiniyorum, birinden tavsiye alabilsem alıcam.
20 GB' lığı baya ilgimi çekiyor, zaten dediğin gibi tasarımı da mükemmel. (Ekranı ve boyutu çok iyi.)

15 gün içinde kimseden tavsiye alamazsam, direk gidip alıcam. İstersen zamanın varsa bi 15 gün bekle ben sana eksilerini ve artılarını yazarım.[signature][hline]Seni Senden Başka, Kimse Affedemez... Minke
(,,.(
(=' :' )
(,(" )(" )
Sosyal ağlarda paylaş

2006 başlarını bulabilir zaten benim mp3 player almam, o zamana kadar alırsan aleti, yorumlarını buraya yazarsan sevinirim[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star

Sosyal ağlarda paylaş

Sony mp3 çalarımı (NW-E 507) uzun zamandır kullanıyorum. Çok küçük ve pili uzun süre giden bir şey istediğim için almıştım. Pili gerçekten de söylendiği gibi 50 küsür saat gidiyor (inanılmaz ama gerçek). Atrac formatına çevirmek söylendiği gibi uzun sürmüyor ama çevirmek için kullandığınız SonicStage rezalet bir program. Sony için söyleyebileceğim tek kötü şey bu. Bunun dışında gayet memnunum.
Sosyal ağlarda paylaş

hocam 50 milyon daha fazla ver i-river h340 al...

hem radyo
hem mp3
hem resim gösterme özelliği
hem direkt olarak usb devicelara bağlanıp dosya alabilme özelliği (usb hdd, dijital kamera...)
hem de video gösterebilme.

bende var çok memnunum...[signature][hline]Aklımı kaybettim hükümsüzdür.
DeviantArt Gallery
Hür ve özgür şarap ve lezzet portalı
Sosyal ağlarda paylaş

shuffle dışında herhangi bir ipod.
hediye olarak ilk geldiğinde nefret edip "ulan daha ucuza aynı aletten bissürü var" demiş olmama rağmen, kullanım kolaylığı, estetiği, ses kalitesi ve geriye kalan her şeyiyle gönlümü çok güzel aldı. özellikle yeni ipodlar (nano ve video) çok çok güzel. nanoya aşık oldum. bu kadar küçük bi mp3 aleti daha önce görmedim.

neyse. yuvarlak touchpad çok çok fark ettiriyo. şu ana kadar creative muvo'lar denedim bi kaç tane, beğenmedim. kullanışsız. zen micro denedim, güzel ama problemli, touchpad ve tuşlar felaket.

ipoddan şaşmayın. o kadar yaygınlaştı ki standart oldu resmen. yeni arabalar default olarak ipod slotlu falan geliyo zaten. ayrıca ipod'a takmak istiyceğin elli tane şey buluyosun her yerde. ekstra piller, radyo yayını yapan alet falan filan...

ipod fiyatına değiyo bence. türkiye'de çok pahalı tabi de yurt dışından alabilirsen ipod'dan şaşma.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız video ipod alacaksanız yanında artık direk prize takıp şarj etmenize yarayan alet çıkmıyor ve videolar pili çok hızlı tüketiyor. 5 saatlik şarjı 1,5 saatlik videoyla tüketebildim, "14 saatlik süresi varmış bunun" diyip abanmayın alete.

ipod photo - Türkiye'de 342euro (%18 kdv dahil)
ipod video - Yurtdışında 290-330$ arası[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Creative Zen serisi. Ekran ve pil olarak iyiler. Fiyat aralığıda tutyor. Tabiki Sony'de düşünülebilir. Aslında Sony MP3 piyasasında diğerlerinden daha eski sadece bunu bellek olarak türk piyasasına yeni sürdüler. :)[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."
Sosyal ağlarda paylaş

ipoddan şiddetle uzak durucam

irivera bakamadım henüz, onunla da ilgilenebilriim bir ihtimal, ama yakın zamanda kalbimi çalan başka bir alet var sony den, türkiyede satılmıyor galiba kendisi

Sony NW-HD5

dogubankta 450 milyona buldum kendisini, biraz büyük olması dışında aşık oldum kendisine, bunu düşünüyorum şu anda, o olmazsa nw-a1000 ya da 3000 de olabilir

açıkçası yıllardır sony kullanıyorum ve milatlarını doldurmadıkları sürece pek problem çıkartmadılar bana, sony e öncelik veririm o yüzden de bir şey alırken falan

daha vaktim var ama, sömestr gibi gözüküor eger alınırsa...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star

Sosyal ağlarda paylaş

bozuk gönderdim düzgün geldi kendileri valla...

ya cok büyük de, tatmin ediyor her şeyiyle, ek pili falan da var zaten...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...