Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuna Girdigim Password iLe siteye login Olamıyorum..

PaMiR

Öne çıkan mesajlar

Ama yani nasıl söyleye bilirimki 1 cümle ile Ben xx den girdiysem o Beni aadan girdigimi zannediyor Suanda baglanamıyorum galiba modeme reset Çaktı:) Neyse msnden engellemis engellemeseydi ipini alırdık :p Neyse video upload ediyorum 10dk kaldı :P[signature][hline]Fuck Off Knight :@
Sosyal ağlarda paylaş

:) yok Engelledi Kesin :p ztn engellemesede artık bu ona yeter Akıllanmıstır ama neden yaptım söyleyim adama diyorumki
PİŞMANMISIN : HYR
Sana her güvenene böylemi yaparsın : evet
Dedi dellendim Bende Yüklendim:)[signature][hline]Fuck Off Knight :@
Sosyal ağlarda paylaş

işte bende ondan suphe edıyorum bu kuzenımın charının 2 . soyulusu ne zaman soyulsa ahmetde ıtem bollugu oluyor ve havalara gırıyor dünde aynı sey oldu ve char soyuldu[signature][hline]Name: YASiN31
clan: KittiesT__T
Server : Ares
Lvl: 62
np : 62k
Nation: Karus
Job: Shodow Knight
Durum : Soyuldum :'(
Sosyal ağlarda paylaş

Hm şey olmus ola bilirmi Ben İron bowumu geri aldıkdan Sonra oda kuzenini SOYMUs :)??? eger öle ise itemler kim vurduya gitti şifreyi buraya verdim çünkü İnan ben ible girmedim hiç 1 kere girdim sadece[signature][hline]Fuck Off Knight :@
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pckopat, 03 Ocak 2006 14:11 tarihinde demiş ki:
Vuran Vurana. ArkadaşLar oyun iÇin Birbirine Vuruor ama yabancıya gitmior o yönden rahat

Aynen ne gerek vardı simdi böyle şeylere ama Haketti ßir insanın emeklerini almak bukadar basitmi ya glaveyi ben ne zorluklarla yapmistim ve ilk burada yayınlamıstım arkadaşlar bilir Sevincimi Sizlerle Paylasıyorum ilk diye yazmıstım Herneyse[signature][hline]Fuck Off Knight :@
Sosyal ağlarda paylaş

bahri konusunlan barı su topic i hit yapak devam devam allahım ya :) konu alakasız 1 yere deyındı :D[signature][hline]Name: YASiN31
clan: KittiesT__T
Server : Ares
Lvl: 62
np : 62k
Nation: Karus
Job: Shodow Knight
Durum : Soyuldum :'(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...