Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scrool Sorunu Son noktayı koyuyorum

ofs

Öne çıkan mesajlar

Evet 2006 Malzemeleri bundan Sonra satılacak Ztn diger topicdede arkadaşlar yazmıs Ben Dün aldım cash bgün acildi ve trina satiyorum ilk satan benim galiba trinayı:)) kimsede yok çünkü Neyse elimde 60 scrool patladı pok oldum:([signature][hline]Fuck Off Knight :@
Sosyal ağlarda paylaş

:D[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
Nation : Karus
Server : Diez
Level : 63
Clan : Dream
Np : 7x.xxx

deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ofs, 02 Ocak 2006 22:52 tarihinde demiş ki:
Evet 2006 Malzemeleri bundan Sonra satılacak Ztn diger topicdede arkadaşlar yazmıs Ben Dün aldım cash bgün acildi ve trina satiyorum ilk satan benim galiba trinayı:)) kimsede yok çünkü Neyse elimde 60 scrool patladı pok oldum:(

Oha 60 scroll patladı dmek yazık olmuş walla geçmiş olsun
Sosyal ağlarda paylaş

istiyormusunz :) ... ney :p istiyosanız koyarım suanda sizin için 1 upragede video yüklüyorum 1 saate ßiter bitince ikisini birden veririm vallahi montaj yaptım sonra pc resetlendi sinirlendim montaj fln yapmadan öyle koydum:)[signature][hline]Fuck Off Knight :@
Sosyal ağlarda paylaş

yok picallo :)) Scroolun degil upragede yaptım onu yüklüyorum sizin için 2 saat geçti:( 5kbs ile upload ediyor :@ tüm Dedicatedlerim kapandı kapanması idi kendi hostumdan koyardım 1 saat sürmezdi neyse 30dk felan kaldı:)[signature][hline]Fuck Off Knight :@
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...