Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeter artık pc ye format atacam :(

pc_kopatt

Öne çıkan mesajlar

evt arkadaşlar bilirsiinz belki 1313 geldinden beri pc'im hata vermeye basladı ve knight yi silip tekrar yükledimde bir de ne göreyim knight online dosyasını içinde Hack Shield die bi klasör yoq ve o yüzden sorun yasıyorum napmam lasım (formatmı atayım?)
nick::pc_KopAT
server::Beramus
job::human(paladin)
np::12K
clan:: ::TeRaPi:: (saolsunlar item veriolar :) )
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla walla sen bahtsızsın galıba ya formata falan gerek yok ne bılıiiim bnde olmustu ıkı kere sıldım yukledııımde ama bılmıorum yıne sen kafana gore takıl ama sen bnce yıne sıLip yuklemei dene[signature][hline]Server :Cypher
Irk: Karus
Nick : NoCry_CZ
Level: 66
Clan : Işim olmaz !
Char satılıkdır /pm NoCry_CZ
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu siliyorum derken direk klasörü mü siliyorsun? Bide Program Ekle/Kaldir dan silip yüklemeyi dene bazen bazi dosyalarını silmiyor regedit falan,ordan 1 çaki$ma olabilir diye dü$ünüyorum. Ama genede offical sitesinden çekip LAUNCHER dan update edersen daha sağlıklı olur.[signature][hline]Dolls
62 lvl
Rogue/Archer
Ares
Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pc_kopatt, 02 Ocak 2006 21:38 tarihinde demiş ki:
adsl de işde yüzbinlerce sildim yükledim olmuo simdide www.knightonlineword.com sitesinden 1299 sürümünü indiriom ve geriye kalan patchleride ftp://69.26.175.250/knight/upgrade/ sitesinden indirecem inşallah olur eğer olmazsa formatı çakacam :'(

bu dediklerimi 8. yapısım su anda 8.yi yaptım ve gene sonuc ... oyuna giremiorm :) hackshield dosyasını indirdim bu sefer unknown error occured sorunu haloldu ama oyuna girerken bu seferde data/zones.dll data/uis.dll invalid data base hatası verior ... ben bu oyunun .....[signature][hline]HHR !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...