Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Moradonda sAmma görmüştüm

tans

Öne çıkan mesajlar

[spo1=doğar doğmaz buda nesi][/spo]

[spo2=Çoğaldılar birden xD][/spo]

[spo3=Sammdan sonraki kalıntılar vahim durum][/spo]

[spo4=işte türünün tek örneği bir ss ][/spo]

[spo5=Xp başlangıcımız ][/spo]

[spo6=Party rayına otrmuşken çekilen ss][/spo]

KISACSI bişeyler paylaşmak istedim eskisi gibi oynamıyorum hatta hiç denecek gibi güzel olduysa ne ala bana kötüyse özür dilerim....

Sosyal ağlarda paylaş

Türünün tek örneği o deil... :D
Bomba upload oluo şimdi..
Yollicam.. :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 10368 - Sonunda :D

[Bu mesaj Bjork tarafından 02 Ocak 2006 23:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ss bölümüne koysaydın keşke ..[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
Nation : Karus
Server : Diez
Level : 63
Clan : Dream
Np : 7x.xxx

deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler ii kötü bişeyler yapmak istedim istedimki herkse ulaşsın tabii sizi de anlıyorum ss bölümüne koysam o kadar ss in içinden bakılmıyacaktı bende bu ilginç bendede anısı olan ss leri koyam die düşündüm anlayabiliyorum ama sizde beni anlayın çürüyüp gitcekti bilgisayarımda ama şimdi birden fazla kişi biliyo istediğimde bu idi haksızsam pls [email protected] mail yollayabilrisiniz ( fırsat buldukça okurum) Hta işlediysem aff ola
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stuner_Cypher, 03 Ocak 2006 00:08 tarihinde demiş ki:
said:
druenler, 03 Ocak 2006 00:07 tarihinde demiş ki:
evet samma var moradonda da peki burasi neden var sence?

neden var?

post kasmak icin var. sansini orda denersen basarili olacagina inaniyorum.[signature][hline]Nick: MrAltun
Lvl: 3x
Clan: DreamZ
Server: Aege
Sosyal ağlarda paylaş

şaka gibi ya[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
Nation : Karus
Server : Diez
Level : 63
Clan : Dream
Np : 7x.xxx

deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

Hayat yaşadıkça güzel sen paylaşıldıça güzelsin demiş bir büyüğümüz bende her zaman yaşayıp gördüğüm için şimdi 2 ci sinde olduğuna inanıyorum PAYLAŞMAYI paylaşmak kadar güzel bir şey varsa irtibat bellidir ....Paylaşıldıkça büyüyen bir şey söyleyin ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tans, 03 Ocak 2006 00:10 tarihinde demiş ki:
Beyler ii kötü bişeyler yapmak istedim istedimki herkse ulaşsın tabii sizi de anlıyorum ss bölümüne koysam o kadar ss in içinden bakılmıyacaktı bende bu ilginç bendede anısı olan ss leri koyam die düşündüm anlayabiliyorum ama sizde beni anlayın çürüyüp gitcekti bilgisayarımda ama şimdi birden fazla kişi biliyo istediğimde bu idi haksızsam pls [email protected] mail yollayabilrisiniz ( fırsat buldukça okurum) Hta işlediysem aff ola

hmm "o kadar ssin icinden bakilmayip, hic gorunmeden curuyup gitcekti" dusuncesi yanlis. zaten o topic'in amaci forum duzeni saglamak. simdi orda 600+ kadar post var. 600 tane postun direk 600 tane topic oldugunu dusun? hadi onu da gectim aradigimizi bulma? zor olur tabi ki. suraya koyulan kurallarin hepsi bizim icin. yoneticinin "suraya 1-2 kural yazimde eglenelim bea" dedigi yok :) yeni bi uyesin o yuzden olur o kadar sorun degil ama artik ogrendin :)
sorun o kadar zamanda ogrenemeyenlerde :)[signature][hline]Nick: MrAltun
Lvl: 3x
Clan: DreamZ
Server: Aege
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...