Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scrollar artık satılmıyor mu?

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

said:
iMaNCoRe, 02 Ocak 2006 13:48 tarihinde demiş ki:
Bunun bi bug olduğundan %99 eminim, neden derseniz kasıtlı olduğunu düşünecek olursak Gold Pre dışındaki servislerinde kaldırılması lazım bu durumda, velhasıl böyle bir uygulama Pre ye değil direk gold Pre ye dayatma anlamına gelir, bu yüzden sakin olun yeni patch i bekleyin ..:D

Pre ile cashin alakasi yok. Bronze premium alip ustune istedignmiz kadar cash alabilirsiniz. Premium cesitlerindeki fark ozellikle exp rateler icin onemli.
Sosyal ağlarda paylaş

bana kalırsa bu bir bug. çünkü ;
eğer böyle bir şey yapmak isteselerdi yeni patchden sonra oyuna login oldugumuz zaman noticede bu yazardı. ümit etmekten başka çaremiz yok. o kadar lvl kastım 65 yaptım sonra np kasmaya başlamışken bu olay çok kötü oldu. 2 günde aldıgım 13 k geleceğimin temini xD[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 02 Ocak 2006 14:39 tarihinde demiş ki:
eğer böyle bir şey yapmak isteselerdi yeni patchden sonra oyuna login oldugumuz zaman noticede bu yazardı. ümit etmekten başka çaremiz yok. o kadar lvl kastım 65 yaptım sonra np kasmaya başlamışken bu olay çok kötü oldu. 2 günde aldıgım 13 k geleceğimin temini xD

neden olmasın?
adam parasını alıp rahatına bakıcakmı?

K2 bizim kara kaşımıza kara gözümüze(pek öyle değilim ama olsun lafın gelişi :D) hayranmı sanıyosun?[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...

[Bu mesaj Joey tarafından 02 Ocak 2006 14:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 02 Ocak 2006 14:39 tarihinde demiş ki:
eğer böyle bir şey yapmak isteselerdi yeni patchden sonra oyuna login oldugumuz zaman noticede bu yazardı. ümit etmekten başka çaremiz yok. o kadar lvl kastım 65 yaptım sonra np kasmaya başlamışken bu olay çok kötü oldu. 2 günde aldıgım 13 k geleceğimin temini xD

Yoo bir aciklama yapacak olsalar bidi bidiyla baslari agriyacak :)
Bence bug degil. Tepki olcuyorlar ya ilerde aman aman yanlislik oldu dicekler yada hiiic ses etmeden bu isi devam ettirecekler.

Yani pamuk eller cebee :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya bak bilader biraz ticaret kafası ile düşün. scrollu kimler kullanıyor ? min 55-60 dan baslıo bu scrolları kullananlar. hem 2 gunde 1 pot bıtırıom anlıyormusun ? bu scrolları alanlar kımler ? para kazanmak ısteyenler. lvl 30-40 arası bınlerce ınsan alıyor bu scrolları ne işin tyon keserken mı basıolar sanıosun? diyelimki paralı yaptılar scrolları. scroll almayan yuksek lvlerın bır bolumu scroll alırken dıger nooblar scroll almıycak. ha sımdı sen bana gb koyacaklar cashlerle dersen bende sana 1 hafta once manicodilin actıgı foruma bak derım. areste gmın kendı laflar : char selectten hala dupe yapılıo. gb dupleyıp basacaklar. we oyunda yıne ucuk kacık seyler olacak we dupe wipe geldıgınde kac kısı oyunu bırakacak ? birde böyle düşün[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar bu Bug felan degil. 1 ay once felan bu olay cıkıcaktı zaten ve haberide geldi PUS'dan alının Scrollar 1 gun icinde Trade/Merchant a koyulmuyordu ve zaten bir cok kiside boyle olucagını biliyordu.

Anlıcanız oyun paralı oldu. Premium almadan oyun Yok. Scroll almadan cz de.

Ha Buff ile PK yaparsınız Eskiden oyle yapıyorduk zaten. ama Karsıdaki kiside buff vardı suan oyle olmucak

Sen buff ile pk yapcan karsıdaki kisi Scroll ile :) Adaletsiz olucak o yuzden en iyisi Selling Char die bagırmak bırakın artık. :)[signature][hline]Bir Zamanlar Gururlu Bir Rogue Vardı :(
Sosyal ağlarda paylaş

scrollar kc li olursa ben bu oyuu bırakırım. benım 1 ay ıcın yaklasık 12-13 gp almam lazım o zaman pk ıcın[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 02 Ocak 2006 14:46 tarihinde demiş ki:
ya bak bilader biraz ticaret kafası ile düşün. scrollu kimler kullanıyor ? min 55-60 dan baslıo bu scrolları kullananlar. hem 2 gunde 1 pot bıtırıom anlıyormusun ? bu scrolları alanlar kımler ? para kazanmak ısteyenler. lvl 30-40 arası bınlerce ınsan alıyor bu scrolları ne işin tyon keserken mı basıolar sanıosun? diyelimki paralı yaptılar scrolları. scroll almayan yuksek lvlerın bır bolumu scroll alırken dıger nooblar scroll almıycak. ha sımdı sen bana gb koyacaklar cashlerle dersen bende sana 1 hafta once manicodilin actıgı foruma bak derım. areste gmın kendı laflar : char selectten hala dupe yapılıo. gb dupleyıp basacaklar. we oyunda yıne ucuk kacık seyler olacak we dupe wipe geldıgınde kac kısı oyunu bırakacak ? birde böyle düşün

bak şunu iyice bi anla.(eğer konuyu baştan okusaydın anlardın ya neyse tekrar anlatayım)
O n00blar gidip KC ile gold bar alırsa hem scroll satma zamanından yırtıcaklar hemde senin gibi ben bu scroll ları YTL ile almam kardeşim diyenlere YTL yi vermezsen scroll alamazsın kardeşim olucak.[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 02 Ocak 2006 14:46 tarihinde demiş ki:
ya bak bilader biraz ticaret kafası ile düşün. scrollu kimler kullanıyor ? min 55-60 dan baslıo bu scrolları kullananlar. hem 2 gunde 1 pot bıtırıom anlıyormusun ? bu scrolları alanlar kımler ? para kazanmak ısteyenler. lvl 30-40 arası bınlerce ınsan alıyor bu scrolları ne işin tyon keserken mı basıolar sanıosun? diyelimki paralı yaptılar scrolları. scroll almayan yuksek lvlerın bır bolumu scroll alırken dıger nooblar scroll almıycak. ha sımdı sen bana gb koyacaklar cashlerle dersen bende sana 1 hafta once manicodilin actıgı foruma bak derım. areste gmın kendı laflar : char selectten hala dupe yapılıo. gb dupleyıp basacaklar. we oyunda yıne ucuk kacık seyler olacak we dupe wipe geldıgınde kac kısı oyunu bırakacak ? birde böyle düşün

Ben pek anlamadim ne demeye calistigini :.. Cz ye cikmayacak olan nooblar scroll almasin zaten de cz ye cikmasin.. O noob dediklerinin zaten kk ile cash alipta scroll edindigini sanmiyorum.Onlarin bir onemi yok onlar zaten almiyorlar cash. Ama artik sadece cz icin oyuna takilan 60+ kesimin tamami kk ile power up store dan cash almak zorunda kalacak. Boylece parasiz oynamaya calisanlar serveri birer birer terk edecekler. Serverlar rahatlayacak. Adamlarin ise gelirlerinde artis olacak cunku bircok cash almayan 60+ user cash almaya baslayacak, almamakta israr edense zaten oyunu birakacakki bu da KO yoneticilerine hic dokunmayacak emin olabilirsinn.

[Bu mesaj JadeReal tarafından 02 Ocak 2006 14:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya dediklerinizi saygıyla karşılıyorum ama şunu söylemek istiyorum. ticaretten gelen bir ailenin çocugu olarak (nasıl bı laf öle xD) amaç müşteriyi çoğaltmak değil sabit olan müşterisini kaybetmemektir. bu 2 sını dengede tutamazsan batmaya mecbursun.
ben sözümün arkasındayım scrollar kc li olursa ben bu oyunu bırakırım 1 dkk bile düşünmem[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 02 Ocak 2006 14:58 tarihinde demiş ki:
ya dediklerinizi saygıyla karşılıyorum ama şunu söylemek istiyorum. ticaretten gelen bir ailenin çocugu olarak (nasıl bı laf öle xD) amaç müşteriyi çoğaltmak değil sabit olan müşterisini kaybetmemektir. bu 2 sını dengede tutamazsan batmaya mecbursun.
ben sözümün arkasındayım scrollar kc li olursa ben bu oyunu bırakırım 1 dkk bile düşünmem

Sabit olan musterisi para harcayan musteri olmali. Neden tutsunki gerisin?
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 65 warriorum cz de gunde 5-6 boss kesıyorum kasamda para yeterince war istedigim zaman moradona gidip scroll alabılıyorum. scrollu satanların amacı coin kazanmak benım amacım scroll almak. boylelıkle ben scroll alacam elemanda coins kazancak. scrollar paralı olursa ben scroll almıycam o gidecek gold bar alacak. o para kazanırken ben scroll alamıycam boylelıkle dengesızlık olacak we ben oyunu bırakacam. ben ıyı yada kotu aylık bronze pre alan bırısıyım. sonucta bır premium userını kaybetcek.[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

sen bırakıcaksın bi 20 dolar kaybedicek.
amaaaaa 60+ scroll a YTL vermeyen o kadar çok user varki onların YTL vermeleriyle 10 kişi bile buna uysa (ki diğer topicte söylendi cafede bronze üyelik almayan lar bile KC aldılar dedi) 1000 KC eder 100 dolar
K2 nin burdan eksiği varmı? yok 80 dolar karda.[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 02 Ocak 2006 15:04 tarihinde demiş ki:
şimdi anladıız mı sabit üyeliği ?

Sen ayda 5 usd odeyen bir premiumsun adam orda ayda cz yapabilmek icin 100 USD ye kadar para odemek zorunda kalan adamlarla oyununu goturecek. Gold barla falan alakasi yok. Sadece scrollun ticareti yapilmiyorki. Denge menge bozulmaz merak etme. TAm tersi millet scroll almak icin para biriktirmeye calsiirken item satislarindan para yapmaya baslayacak, sadece item alinip satilacak dolayisiyla pazarinda yonu degisecek.

[Bu mesaj JadeReal tarafından 02 Ocak 2006 15:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

allahım allahım. olay sa dece benım bronze almamam değil. ya anlamıyorsunuz, ya anlatamıom (sanırım bu xD) yada anlamak ıstemıyorsunuz. hiç bir kurulus sabit müşterisini kaybetmek ıstemez. ben salakmıyım ayda 12-13 gp alayım. giderim wow oynarım daha ıyı. odin,cooltang,airicut,merlin vb yuzlerce yuksek lvl li adamlar bu oyunu bırakıp gıtmıs wowa. Knightin bu kadar salak olup paralı edecegını sanmıyorum[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 02 Ocak 2006 15:14 tarihinde demiş ki:
şöyle bi mantık
ben bugün arkadaşıma scroll trade edemedim ama yeni pustan scroll almış olan arkadaşım merchant açabiliodu yani 2005ten önceki scroll trade ya da merchant edilemio 2006dan sonra alınanlar edilebiliyo

inşallah böyledir :D

Ama ben K2 yerinde olsam bu nacizane bug ı en uygun şekilde kullanırdım vede muhteşem para kazanırdım.[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 02 Ocak 2006 15:15 tarihinde demiş ki:
allahım allahım. olay sa dece benım bronze almamam değil. ya anlamıyorsunuz, ya anlatamıom (sanırım bu xD) yada anlamak ıstemıyorsunuz. hiç bir kurulus sabit müşterisini kaybetmek ıstemez. ben salakmıyım ayda 12-13 gp alayım. giderim wow oynarım daha ıyı. odin,cooltang,airicut,merlin vb yuzlerce yuksek lvl li adamlar bu oyunu bırakıp gıtmıs wowa. Knightin bu kadar salak olup paralı edecegını sanmıyorum

ya bak anlamıyoruz değil sen anlamıyorsun. millet gidip KC almaya başlamış sen parayı kazandığın zaman yok kardeşim ben bu ayda bir bronze veya gold premium alan üyemi kaybetmeyim mi dersin? kaldıki 1 ay sonra görürsün premium alanların sayısı nasılda artıcak. ama umarım böyle olmaz ujio nun dediği gibi olur[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...