Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Speedcilere gün doğdu! Yeni speed programı!

GICIK2

Öne çıkan mesajlar

bab sipit ver bab küfür serbest mi diye girip yüce insan olarak görülmeyi beklemiyodun heralde
edit: eheh adam 10. dakkasında 2. accountunu açmış[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 24 August 2003 23:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KediSever, 24 August 2003 23:55 tarihinde demiş ki:
said:
Sly-One, 24 August 2003 23:50 tarihinde demiş ki:
wazgeçtim acıdım :p

[Bu mesaj Sly-One tarafından 24 August 2003 23:50 tarihinde değiştirilmiştir]

kendine acı önce sonra başkalarına acımaya hak kazanırsın

sen ne alındın ki orda belki kendime acıdım zaten.
çok da sivrilme derim yani daha bişiyimi görmedin bu bişi diil bak hehe. cewap werme bir daha bana ben de bişi demem daha sana..[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de iptal oldum :yapma: ya fake nick olayı hemde 2 tane birden aynı anda hiç çekilmez nerden bulur böyle insanlar paticik'i anlamam abi rezil ettiniz tamam gidin Goggle arayın ala ala uğraştırmayın burdakileri hatta burdaki kaliteli insanlar böyle şeyler kullanmaz gerek duymaz sağ işaret parmaklarına ve kastıkları skillere güvenirler
mod.lardan bu forum uzamadan gereği görülerek kilit istiyom her chat yapmayan açık bırakıp makro yapmayan uocunun hakkıdır buraya kilit konmasının istediği
ooh patladım :hrr:[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...