Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresteki bu insanımsılara dikkat edin!

eXe__

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar slm sırf bu topiği açmak ve sizleri uyarmak için siteye kaydoldum.marekiller ve someonestopme clanındaki daha nicklerini çözemediğim bir veya birçok kişi insanları ben gmim diyerek msnden hackliyorlar siz siz olun kanmayın.ve bunların mail adresinin sonu @knightonlineworld.com diye bitiyor.nası yaptıklarını bende bilmiyorum.ama bir çok kişiyi hacklemişler.bende hacklendim fakat charı geri almayı başardım.sadece böyle o.ç larını tanıyın istedim saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

level 61 kertenqele hack yedi.. kimin hacklediğini bilmiyoruz. tamam topic olarak rencide edci şeyler yazmak yasak ama bu adamlar emeğe hiç saygı duymuyolar. sora onlara karşı insaf bekliyoruz..[signature][hline]Nick: Cure_Shot
Job: Paladin
Level: 61
Clan: RetroSpect
Np: 25k (Şimdilik)
Sosyal ağlarda paylaş

burada açıklaman güzel bişey fakat bu konu daha önceden 56456 kere konuşulmuştu.
@knightonlineworld.com (E-Posta Adresi Doğrulanmadı) diye yazısı devam ediyor
(E-Posta Adresi Doğrulanmadı) bu kısma dikkat edin
kaldıki oyunda gm ler 564654654 kere notice geçti bizim msn adresimiz yok diye. hadi o da tamam .
51456464 kere notice geçti biz admin ler sizden hiç bir zaman id ve şifre istemeyiz bunlar bizde zaten mevcut diye.[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...
Sosyal ağlarda paylaş

evet bu konuda arkadaslara katılıyorum emege saygı gostermeyen adamları rencide ederim kufurde banlanma umrumda deil kac defa edegimi caldılar bu konuda kimseye tolaras gosteremem[signature][hline]nick: Arthas_sw
Level: nOOb
Np:Çooook :D
Clan: Canım nere isterse...
Server:Ares
Irk:Tabiki humans
Show me the money :P
Sosyal ağlarda paylaş

costumer olsun msn den olsun Gm ve adminler sadece NickName sorarlar oda yeterli oluyor onlar için arkadaşın dedigi gibi id ve şifre kesinlikle istemiyorlar benim cgaracter banlıydı aylarca ugraştım açtırdım ve id ve şifre istemediler sadece nickname..[signature][hline]Ko Delete
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...