Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baktım biraz aşma olayları olmus yardım!

SatanJager

Öne çıkan mesajlar

belkide piezolu falan bişey düşünürsün?

haha kafasını karıştıralım.piezo ne sorumtrakı duyucam birazdan hehe[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

ya biraz çalmayı ( yane ben çalamıyom daha ama ) denedim heh idare eder zaten birşey alıcam zaman hele böyle bişeyse denerim elbetteki elime boss me30 umu alıp istediğim sesi çıkarıyo mu bakıcam zaten daha babamın arkadaşları ile konuşmadık şansa anlayan bir kaç arkadaşı varmış bir bakarsınız les paul tarzı bişey almışım (ki itici geliyo şekli ama sesini hiç denemedim) bir balmışsınız ibanez in ucuz ama kaliteli bir modelini almışım hatta bir balmışsınız 2. el güzel bir gitar kelepir bulup babamın kafasına girmişler almışız da almışız sizden zate burda geyik ile birlikte bir şöyle anlatın yorumlar yapın istedim :) sagolun hepiniz anlayyışlı insanlarsınız bu kadar yanıt geleceğini ve bu kadar gündemde kalıcağını hiç düşünmedim sagolun :)
Sosyal ağlarda paylaş

gözün doysun abi o gitarlara rezalet diosan senin gitarın daha iyiyse onalr rezalet demek deil maerikada da 400 dolar olsa 600+ milyonluk bişi rezalet olamaz oldugunu iddai eden saygısızlık yapar.sonuçta o da gitar oyuncak deil bu kadar küçük gülcek bi tarafı yok boktan endonezya wahburnlerden bahsetmiosun.[hline]OSI Acc ı satıom..kelepir abi bariz
Sosyal ağlarda paylaş

ibanezin 400-500 dolarlıkları gerçektende kötü.yani ibanez alacağına o fiyata iyi bir cort alırsın adamlar sana tam işçilikli iyi gitar werir[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...