Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baktım biraz aşma olayları olmus yardım!

SatanJager

Öne çıkan mesajlar

Elimde Marshall Valleystate 40 watt amp boss me30 prossesor var şimdi bunlara düzgün gitar lazım 400$ çıkarım sanırım kafamda fender squier falan var kore olmicak 0 alınıcak eheu amma çok istedim yahu? sizce bulur muyum? genel olarak jazz ve alternatif falan çalcam beni idare eder diye düşünüyom elimde Faranmuss ( galaba yanlış yazdım ) 70 lerden kalma fender mustang kasalı bir gitar var clear ı güzel biraz tamir görmeli ama gitar standartların dışında biraz küçük hehe satmicam tabii ama bana bir yol gösterin ( gitarımın markası tahminin budur üstüne cila yemiş ne olduğunu kimse söyleyemiyo :) )
çalmaya yani çalamamaya yeni başladım ehh biraz yardım edin usandım kolay parçalar falan nasıl çalarım nasıl lar la geçiyo ömrüm billah uğraşıyom parmaklarımı açmaya çalışıyom
ICQ 38811823 bi iletişim kurun yardım edin acıma son verin[hline]SatanJager[RE]

RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)
http://diablokiller.cjb.net/
ICQ# : 38811823
Sosyal ağlarda paylaş

cort viva gold alabilirsin. cortların humbuckerları single pickuplara dönüştürebildiğin için clean tonda felaket bir hoş ses yaratıyor.
bence sen buraya veburaya bak derim. 400$ a alacağın bir gibson ibanez falandan daha iyi performans alırsın cortta

bende bu yok ama çaldım denedim tatlı gitar[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

abi naıs daha iyi performans alır ya 400 doalra baba bi 2. el rg alır ama rg adamın tarzına uymaz.
400 doalra bi ton şey alı eminim ki ama jazz çalcaksa ne uyar bilmem[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

ibanez rg470XL

daha büyük resmi için tıkla!
walla izmirde biyerde denedik ama memnun kalmadık gitardan.400 dolar nette.arkadaşta memnun kalmadı ki beni sollayacak şekilde çalar baya iyi.ben kendi gitarıma tabi süper demiyorum ama gitarı aldığımda biri geldi aldıım yerde koliden çıkarmıştım yeni.çocuğa werdim denesin die kendinde o model warmış memnun değilmiş pek.tellerin daha rahat olduğunu söylemişti benimkinin.

bence 2. el al yada bekle ibanez gibson falan iyi model birşey al alt modellerinde istenilen performansı alamazsın bence

tabi başkası ne der bilemem.benim fikrim.[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
You're not.
You have only one **s

Sosyal ağlarda paylaş

o xl bi gitar zaten akord u düşürüp progressive çalmak için yani melodik şeyler çalıncek bi gitar deil akor gitarı xl oldugu için neck dah akalın ve uzun ki basıncı tutsun.
kaldı ki onun xl olmayanı iyi bi gitardır ve japon bir ibanez yani bir cortun boy ölçüşceği bişi deil japon ibanezler el yapımı oldugu için aynı model içinde bile ses farkı farkedili derecede olur.

bence biriktirip bir gibson studio alsa 2. el ıyı olur 800 doalr cıwarı bişiydir.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

o rgler çok da iyi deil zaten mesela dela da bir rg war 548 idi sanırım muhteşem alet ash gövdesi war ki bence çok iyi double lock tremolo faln rglerin çoğu basswood oldugu için memnun kalmama muhtemelen.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

hangisi benim viva gold mu? aslında o gitar rock için falan metal bilmem.yani pickuplar single çok hoş ton werio cleande.pürüzsüz ahşap magius un asası hissi uyandırıyo :)[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
You're not.
You have only one **s

Sosyal ağlarda paylaş

walla hoşnutum gitaırmdan.daha arkadaş olamadım onunla seviyeli bi ilişkimiz war eski gitarım gibi değil daha.[berk gitarımın adı berkcan falanda ben berk diorum]

gitarın üzerinde düğmeymiş yok butonlarmış falan kulak kısmında sıkıştırma zımbırtılarıymış flaan jacksonlardada kullanılıyor.malzeme kaliteli.iyi gitar.zaten ibanezin alt firması cort.

ama istersen araştır derim.gitarın iyi olmasından çok senin gitar ile ne kadar uyum sağladığın önemlidir.arkadaş olman önemli gitarla.tanıman.sana uyması gerkli.sen git btün müzik dükkanlarında gitarları dene çal hepsini[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
You're not.
You have only one **s

Sosyal ağlarda paylaş

cleande tartışılmaz tabiki fender.ama neden iron maiden fender kullanıyor ki.gerçi yılların şeyi[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
You're not.
You have only one **s

[Bu mesaj Craven tarafından 11 August 2003 23:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya biliyom fender cleanlerde mütiş falan evet bende sevmek istiyom gitarımı şimdiki gitarıma elim alışamıyor çalışmayı bıraktım falan zevk alamıyorum ve daha en başından kaslarımın yanlış gelişmesini falan istemiyorum çünkü öle kötü koşullarda saklanmış ki gitar sapı kalınlaşmış tahtası şişmiş falan artık ona stand alıp kenara koyacam ve işte eskiden güzelmiş dicem emekliye ayırıcam rg470xlbp_Ibanez gerçekten güzel ama uyum salicam mı alete? bu arada ikinci el düşünmüyoruz ailecek garip ama gerçek o kadar bahtsızız ki elimizde patlıyo herşey bari garantisi falan olsun diyorum squier neden olmasın insanları anlamıyorum? tamam bir strat kadar olamazlar tele kadar olamazlar ama bende şu anlık kendimi geliştireceğim 3-4 yıl beni götürücek bir gitar arıyorum hem bazen gitarın sesi ne olursa olsun efek aleti sayesinde değişir tamam bazı gitarlar bana mısın demiyor ama ben daha o konuma gelmeden neden zorliyim kendi mi di mi ama? ama çok sagolun bu kadar mesaj atıcanızı beklemiyordum devam edin bakim hadi :)[hline]SatanJager[RE]

RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)
ICQ# : 38811823
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bi gitar 3 4 yıl götürmez abi beenmezsin 1 sene sorna squire i sonra başka şey alırsın kesin. şimdi bi 2 senelik nişi alcan sonra deişircen kesin[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

ilerde satıcam zaten bütün gitarlarımı les paul tarzı bişey alıcam.çok tatlı ya onlarla çalmak.distortion kullanmak o gitara saygısızlıktır.resmen küfretmiş olursun.ama tonu güzel oluyodu distortionda.bi stüdyoda kullanmıştım çok harikaydı.

damarımı tutturdunuz gene of.

*!pürüssüz ahşap hissiyle huzur bulur*[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
You're not.
You have only one **s

Sosyal ağlarda paylaş

he bence de yaw okumadna ayzsma aynı şeyi dicektim les paulla rock yapılır abi bence yane bana werdiği duygu budur. ben de alcam ama ibaneziömi satmak aklımın ucundan bile geçmez ibanez + les paul alırım beendigim modelini bulabilirsem ya da js düşünüom[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şu gitarla distortion kullanmak bana ters gelir.gönlüm elvermez yapma etme.herkes herşeyle yapar distortionda kullanır zartıda zurtuda.ben bu gitarla clean takılırım arkadaş.distortion tonu iyi demiştim hatırlarsan stüdyoda kullandım dediğimde.ben bu gitarla distortion kullanmam

bende böle garip şeyler wardır.eski uyduruk gitarımı satamadım başkasının elinde görünce çok kötü olurum.yadigar gitarımın adı berk.ben garip bi duygusal bağ kuruyorum gitarlarla.

neyse kısacası bana göre ters.kim ne derse desin[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
You're not.
You have only one **s

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Craven, 12 August 2003 02:16 tarihinde demiş ki:

şimdi şu gitarla distortion kullanmak bana ters gelir.gönlüm elvermez yapma etme.herkes herşeyle yapar distortionda kullanır zartıda zurtuda.ben bu gitarla clean takılırım arkadaş.distortion tonu iyi demiştim hatırlarsan stüdyoda kullandım dediğimde.ben bu gitarla distortion kullanmam

bende böle garip şeyler wardır.eski uyduruk gitarımı satamadım başkasının elinde görünce çok kötü olurum.yadigar gitarımın adı berk.ben garip bi duygusal bağ kuruyorum gitarlarla.

neyse kısacası bana göre ters.kim ne derse desin[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
You're not.
You have only one **s

çok güzel bi gitar ya aynı renk ve model bi gitar çalıyo grippin grubunun gitarist çok hoş bi gitar
distte gider bence ona metal pek hoş gitmeyebilir tabi[hline][b][i]-->Four String Magic
Herkes başkası ve hiç kimse kendisi diilse ben kimim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...