Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

domain name - host flm sorunu

Tuor

Öne çıkan mesajlar

şimdi ben bi domain aldım sonra hostunu da açtırdım sonra
odtü den işte dns adresini de değiştirdim fakat
adrese girdiğimde ( ör: www.domain.com.tr ) nic.tr açılıyor ve reserve edilmiştir flm fişman diyor
fakat domain in ftp sini ( ör: ftp.domain.com.tr ) veya mail servisini flm flm kullanabiliyorum sadece web olayı açılmıyor ne yapmak lazım bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim..
Sosyal ağlarda paylaş

DNS sunucusunda www.domainname.com.tr adlı adres senin IP ne A olarak veya CNAME olarak domainname.com.tr. 'a atanacak.

DNS Sunucusunu sen yönetiyorsan, zaten olayı biliyorsundur, hemen ekle. Eğer sen yönetmiyorsan, o zaman DNS servisi aldığın yere sorunu bildir, zaten hemen ekleyeceklerdir.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bir dakika..

Sana Plesk türevi bir kontrol panel verdiler, ve DNS 'inide kendin mi tanımlıyorsun ?

O zaman işler değişebilir tabii. Belki bir yerde minik bir hata yapmış olabilirsin.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi, ısrarla söylediğim birşeyi söyleyeceğim.

Dreamturk dandikmidir demiş arkadaş... Sınırsız alan verdiğini iddia eden bir yer dandik olmasa bile yalancıdır. Neden? Çünkü sınırsız hard disk diye birşey yok. Bunun sonu da yok. Keşke biraz araştırsaydın hosting satın almadan önce.

Sevgiler[hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...