Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sayk0 Legal değildir.

256

Öne çıkan mesajlar

Sayk0 Eğer sen legal itemlere sahipsen ben birşey bilmiyorum.
67 level Rege_Satana ile benim arkadaşa verdiğim 256 birleşerek seni kesemiyorsa.
Sen hala legal adamım diorsan sana birşey demiyorum.
Oyunculukla alakası yok vurulan damageler belli.1920 Healerin de yoktu yanında gözümün önünde oldu yahu.[signature][hline]KE'yi kesinlikle bıraktım.
Char felan istemeyin.Silebilirsem sileceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sayk0 legal bi charsa bende Gm yim xD Sayk0 nun legal olma ihtimali %0 ya adama aynı anda oakdar kişi dalıor zaten forumada bi başlık açmış 50 np bukadar önemlimi diye adamın yediği damaler orda okadar damagenin üstüne adam genede kaçabilior sizce hangi akıl alır bunu ya üstündekı unique itemler +5 felan yada bu adam edit!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

cypher deki bir chardan legal yada legal deil die tartışılması yanlış server saten bitmiş durumda serverin %90 da dupe item var %10 da zaten civciv dün bugun başlayan bırakın adam legal oynamasın normaldir ben olsam bende onun gibi yapardım..[signature][hline]Ko Delete
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 01 Ocak 2006 19:40 tarihinde demiş ki:
ya tabiki düzgün bir şekilde oynayanlarda vardır ama ne bileyim böyle abartısız bi char göremedim daha cypher serverında :)

Henuz Beni Gormemissin Demekki :D :D[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx UNNAMED

UNNAMED....REBURN...
Sosyal ağlarda paylaş

gene kabul etmicek =) adam gold pre ile lvl kasıyorum dio eklediği hiçbir SS de gold premium service yazmıyo bana kosper sın şerefsizsin dio hakkında kosp troll partylerde leech yaptığına dair söylentiler var

buraya dikkat

server ares nick permotusdreamer (tam yazamadım nicki ama biliyonuz kim oldunu) lvl 70

adamda hala chitin var

cypher 60+ az bi oyun bilgisi olan warrior

full shell parlayan raptor =)))

ama sayko legal miş =Pp[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =) x
:Stuner: > ares > 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 01 Ocak 2006 19:40 tarihinde demiş ki:
ya tabiki düzgün bir şekilde oynayanlarda vardır ama ne bileyim böyle abartısız bi char göremedim daha cypher serverında :)

Ben en düzgün :D Bİ i.imp. +6 ım var okadar gerisi +7 +8 str ee tabi +3 roc verseler kullanmam mı kullanırım :D[signature][hline]Fistan, 26 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
kızım

NecrozaN/6X/Ares
Necrozan/6x/Olimpia(oluooo 60:D)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...