Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

metallica gelcek mi?

tool

Öne çıkan mesajlar

offical sitelerine baktım türkiye hakkında bir bilgi yok.fakat annemin arkadaşı bu reklam işleriyle uğraşıyor iki ay sonra gelicekler diyor bana.gelicek mi bir bilginiz var mı?[hline]This body.This body holding me.Be my reminder here that I am not alone in
This body,this body holding me, feeling eternal
All this pain is an illusion.Alive, I...
Sosyal ağlarda paylaş

2. kere Türkiye'ye gelmeleri olası olabilir ama ne kadar giden olur hatta giden olupta bilimum pet şişe şeklinde şeyler atan insanlar olur son halinden sonra bence Türkiye metal camiyası Metallica'dan elini ayağını çekti tabii bu bence hala büyük baba grup s*** dinleriz ama dinlenme düzeyi azaldı artık 11-14 arası insanlar gidebilir yada kesin one çalıcaz abi diye bir olay duyarsam biletine para kasarım[hline]SatanJager[RE] ICQ# : 38811823
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)
http://diablokiller.cjb.net/ ( yakında bir ara açılır bakılır )

Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı ixs dassadsasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

99da mı ne geldiklerinde gittim gelmesinler eksik kalsın maymun oldular bu yaştan sora hahahah şarkı flnda yapmasınlar başarısızlar o kadar :)[hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Creed & TOOL - Ocean
Sosyal ağlarda paylaş

aente : Anaaa! dükkanın adı ixs dassadsasa*ölünür*

olm ixs diildi direk olarak iks ti dukkanın adı ve tabelanın basında ve sonunda X iks X die seyler vardı allah belalarını verir..[hline]aente is alone this way
aente: Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

O kadar zalagim ki cıkıs yapmadan kalktim onlden allahtan Maxi farketmiş .

Aptal maxi ben cıkıs yapmıorum o makineden zaten kafede bitek ben takılıom paticige ve o makineye ben oturuorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Gelsinler aha gitmeyen böyle olsun.
*!Eliyle yuvarlak yapar*

Ps: Kesinlikle eski ve çok bilinen şarkılarını çalıyolar. Hiç şüpheniz olmasın. St. Anger dan 2-3 şarkı çalıyolar genelde. onlarda işte st.anger, frantic 1-2 şarkı daha var. Ger kalan şarkıları eski hep çaldıkları.[hline]WtF!?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yapcak mışız oyunda ? Düşünsenize şöyle bir Quest:

bateride saniyede 7 kick yapman gerek 3-2-1 BAŞLA !

bu tip şeyler mi olacak :)

edit=Türkçe güzel bir dildir rezil etmemek gerekir.
[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

[Bu mesaj Selamon tarafından 23 August 2003 22:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...