Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rogue la nasıl combo yapılıor..??

bloodytown

Öne çıkan mesajlar

Peki STR Priestler de combo yapabilir mi :) Ben yavaş yavaş vurmaktan sıkıldım bu judgment skillini :) :P[signature][hline]Server: BeramuS
Nation: El Morad
Job: Rogue (Okçu yanii ;) )
Level: 61
Nick: Söleyemem :)
Level: 62
Nick: VaniLLa_GirL
NP: 1200 ( Daha başlamadım :) )

[Bu mesaj VaniLLa_GirL tarafından 01 Ocak 2006 12:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu combo;
Z+R SKİLL R+R SKİLL S+R SKİLL S+R S+R SKİLL VE BU DÜZENDE DEVAM EDİYOR.
-şimdi bi süre çalışınca bun ları yapmak kolay oluyor çoğumuzun kafası karışmıştır.Şimdi size nasıl elinizi hızlandıracagınız konusunda tavsiyelerde buluncam.
herhalde herkez gaunga'yi biliyordur.Üstünüze hp ve defans veren itemler alın(goblin vs).elinizede ap si 8-16 arası olan adi dagerlardan alın.Sürekli bu comboları gaunga üzerinde deneyin ve bi süre sonra siz bile ne yaptıgınıza inanamayacaksınız 1.2 sn. içinde rakipe inanılmaz damagler vuracaksınız.
Not::: arkadaşlar bunlara zaman ayırın (tabiki asas olanlar[signature][hline]Server :Cypher
Name :n0th1ng
Job :Shadow Vain
Nation :ORC(tabiki.)
LVL :61
Clan : We Are Back
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenjuro, 01 Ocak 2006 12:24 tarihinde demiş ki:
wanilla girl roque nin nick,i neden yok imzanda ? bide priest te parasiteyi at 2 judgemend vur yatır combo ya ne hacet.

Çünkü artık kullanmıyorum, şifresini de çalmışlar diye kuşkulandığım için onunla girip etrafa küfür saçanları ben sanmasınlar diye. Benim parasite atabilmem için skill sıfırlatmam gerek çünkü bende 1500 buff 1920 heal ve judgment aynı anda var. 1 skill daha lazım en azından bir malice atmam için :)[signature][hline]Server: BeramuS
Nation: El Morad
Job: Rogue (Okçu yanii ;) )
Level: 61
Nick: Söleyemem :)
Level: 62
Nick: VaniLLa_GirL
NP: 1800 ( Daha başlamadım :) )

[Bu mesaj VaniLLa_GirL tarafından 01 Ocak 2006 12:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Burda sana yazılanların pek yardımcı olmayacağını tahmin ediyorum..... En iyisi sen geç bi arenaya bi priest arkadaşını al..Ve çalışmaya başla..Bende aynısını yaptım..Ahım şahım bi combom yok ama 5 damage aynı anda vurabiliyorum..Bende damageler yazmamasına rağmen karşı tarafta gözüküyo..Bu da ilginç bi yön..Belki bug olabilir..[signature][hline]Ares
Forever PaTrioT ( Kimin Zoruna Gidiyorsa )
62
62.000
Ya Yok Olursun yada Efsane ( Titans )

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...