Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cumhur Hapiste,

Rottweiler

Öne çıkan mesajlar

Site sahibi bunu affetmiş, ama siteyi üzerine geç,rmek, başkasının malını çalmaya giriyor diye hırsızlıktan girmiş içeri...
babası falan yıkılmış, günde 14 saat bılgısayarın başındaydı. yemeği bile ayağına geliyordu inanamıyorum falan dedi tv de.[signature][hline]kasksız uçmak ayıpsa lalettayin inişlerde şiirsel cacıklar amfibiyenlere kavuşur
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.gazeteciler.com/article_view.php?aid=331260
http://www.gazeteciler.com/article_view.php?aid=331394

[signature][hline]İşte Hizmetlerim
1- Web Tasarım ve Hosting
2- Ucresiz 250MB @chaos.gen.tr Mail
3- MMOTURK Online Oyun Tanıtımları
4- Ucretsiz Blog Hizmeti

[Bu mesaj Tcpip tarafından 22 Aralık 2005 19:39 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Tcpip tarafından 22 Aralık 2005 19:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 22 Aralık 2005 19:27 tarihinde demiş ki:
haberi hala görmedim ama en yakın zamanda bırakırlar sanırım.
harcamazlar böyle adamları.
Ahah. Çok güldürdün SoulCube. Hiç beklemiyordum şok etkisi yarattı cidden.[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu - Siyasi ağırlıklı fikir ve düşünce forumu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rottweiler, 22 Aralık 2005 19:32 tarihinde demiş ki:
Site sahibi bunu affetmiş, ama siteyi üzerine geç,rmek, başkasının malını çalmaya giriyor diye hırsızlıktan girmiş içeri...
babası falan yıkılmış, günde 14 saat bılgısayarın başındaydı. yemeği bile ayağına geliyordu inanamıyorum falan dedi tv de.
Yemeği bile ayağına geliyordu ha ? Beter olsun diyecem olmayacak şimdi ...[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

zopikçim sen bu adamı hapiste çürütçekler mi sanıyosun ?
ahha hiçbişeyden haberin yok galiba.
merak etme bi haftaya kalmaz bi yerlerden bunu ışarı çıkarmak için girişimler görürüz.[signature][hline]Night Elf - Rogue lvl 52 ( Kulak )
Magtheridon = Undead [ name : Updead] Lvl 39

tee eskiden uo oynarken nickim Azeroth du
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye dışında olsaydı bir haftaya en geç dışardaydı..İyi bir iş ile...Komik ama böyle işte bu işler...Şimdi gelelim Türkiye'ye bazılarına şaka gelebilir ama kurtulma umudu var bu nedenle 1-2 hafta bekleyin ondan sonra...Ne saçmalıyorum ki...Yakında bilgisayarının başına dönmesini ümit etmekten başka yapabileceğimiz birşey yok...[signature][hline]At-Avrat-Silah-Pc-Mp3çalar-Kola...
Bunlar da noktalar...
"Sonbahar-kış arası,
Patide depresif havası
Benim gibi eski motorları
Felaket yaktı..."
Dipnot:LF1Hatun for kalp badge
Sosyal ağlarda paylaş

Çürütürler gülüm çürütürler. Aynı haltı bi daha yesin sıkıyosa. Bi kere daha yakalansın bak ne oluyo. Ne adamlar tanıyoduk bankaların dahi canlarına okuyan. Neredeler şimdi ? Hapisteler. Hani kim çıkardı onları ? Onlarda boy boy manşet olmuşlardı. Hani neredeler şimdi ?[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Zopik dünyadan haberin yok heralde.Sen heralde bu adamları hapisten çıkardıklarında sana "işte hackerlar dışarı çıktı" iye bi forward mail gelmesini bekliyosun.
bak bu adamları çıkarırlar ve keni bünyelerine katarlar.ama kimseyede söylemezler.
sen önceden yakalanan adamlar hala hapiste sanıyosun imi.
en son bi cezayirlinin yaptıgı irusu internette yayan adam şu an microsoftun bünyesinde bundan aberin var mı ?
yok çünkü sana kimse bundan bahsetmedi.
yurt dışında da bu böyle.
rneğin kevin mitnick adlı adam.tanımayan yoktur heralde.adam kaç kere hapse girdi ve hepsinde de çıktı.adam akıllanmadı.en sonunda çok büyük bi ceza yedi ve şu an gözetim altında telefona ve bilgisayara dokunma yasağı var.
adam şu a n verdiği seminerlerden para kazanıyor.[signature][hline]Night Elf - Rogue lvl 52 ( Kulak )
Magtheridon = Undead [ name : Updead] Lvl 39

tee eskiden uo oynarken nickim Azeroth du
Sosyal ağlarda paylaş

garanti veya osmanlı bankasıydı sanırım siteyi hackleyenler güvenlik uzmanı olarak işe alınmıştı...[signature][hline]Wanqhinox, 29 Temmuz 2005 01:55 tarihinde bana attığı özel mesajda demiş ki:
bu balondan ne zaman kurtuluoz kocum ya yeni damgam ne kadar devam etcek daha ?

geyk.net mizah sitesi - www.geyk.net - MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle söyleyeyim bilgin varsa ve dahi diye adlandırılıyorsan zaten cürütmez kimse seni. cumhur un iş olanaklarını tartışmaya gerek yok zaten başarılı bir kişi mezun olsa da iş bulabilirdi. elbette ki artık ün de yaptı ama ben yinede eğitim hayatına yazık olabilceğini düşünüyorum.[signature][hline]İşte Hizmetlerim
1- Web Tasarım ve Hosting
2- Ucresiz 250MB @chaos.gen.tr Mail
3- MMOTURK Online Oyun Tanıtımları
4- Ucretsiz Blog Hizmeti
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyadan haberim yok doğrudur. Daha çok uzay tarafında yaşıyorum fakat yinede Kevin Mitnick'in öyle ya da böyle ağır ceza yediğini biliyorum. Fakat bu iki kişi hiç bir şekilde kıyaslanacak düzeyde değil. Devam etmeden önce onu belirtelim istersen. Bir diğer konu ise öyle bir konuşuyorsun ki adamı hiç yatırmadan çıkaracaklarmış gibi ... Bu adam -zırt pırt çıkan aflar dışında- hiç bir şekilde kararlaştırılmış cezası var ise dışarı çıkamaz. Kimse, hiç bir güç onu dışarı çıkartamaz.

Ha güzel bir iş bulur mu ? Bulur. Peki bunu işe kim alır ? Adam akıllı çalışan, işini bilipte yapan kişiler haricinde herhangi biri. Sırf medyanın haberi sayesinde bu adamı tonla parayla işe alacak bir sürü tip vardır ama ben onları geçtim zaten. Hiç hesaba katma onları.

Herşey öyle filmlerde izleyip, haberlerde izlediğiniz gibi değil. Tek haberi olanda sizler değilsiniz. O yüzden kendiniz haricinde biri için senin dünyadan haberin yok yaklaşımını karşınızdakine iki kere kullanmayın. Hep beraber sakin kalalım.[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...