Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ronaldinho vs. Zidane

horten

Öne çıkan mesajlar

aynı şey olmuyo mu?
total tarz ne demek :)
edit/imla[signature][hline]Holigan Team
The Paticik Cup =o= II
Hollow-Man, 15 Ağustos 2003 12:22 tarihinde demiş ki:
Selam arkadaslarum ben büyüyünce frp olmak istiyorum.
FRP olmak için nereye başvurabilirim?

[Bu mesaj toggie tarafından 29 Aralık 2005 20:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya avrupaivari oyun tarzı efendım işte nası oluyor bu vucut calımlarının az oldugu genelde fizik kuvveti ve teknık becerının on planda oldugu futbol tarzı..Samba ıse yanı acıklamaya gerek yok dırek çalım demek herşeyi ile.Gerek vucut hareketleri top surusu her seyı ıle cok bariz goz farkı dıkkati çekmekte.Mesela ne gibi.HmmM..Pele ve Maradona arasında fark gıbı bı sey.Pele samba tarzı bır oyun sürüyordu..[signature][hline]Apache, 05 Eylül 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
ankara bes tepe iki tepe acıgı var atom bombası yıyebılırız
Sosyal ağlarda paylaş

Ronaldinho'nun daha fazla öne cıkmasının tek sebebi de calımı cok iyi atması ve samba işte senin dediğine göre izleyenin büyülenmesi. Ama oyun zekası, top kontrolü, paslaşma, liderlik, vücut oyunu vs.. bunları bir arada görebileceğimiz tek futbolcudur zidane[signature][hline]Holigan Team
The Paticik Cup =o= II
Hollow-Man, 15 Ağustos 2003 12:22 tarihinde demiş ki:
Selam arkadaslarum ben büyüyünce frp olmak istiyorum.
FRP olmak için nereye başvurabilirim?
Sosyal ağlarda paylaş

tmm ronaldinhonun çalımlarına ve çalım atma yeteneğine bi laf yok ama günümüz futbol anlayışında zidane takımlar için daha etkili oluyor gerçi artık geldi 40 yaşlarına bu da bi dezanataj ama lider olarak zidane takımı iyi taşıyor[signature][hline]player's hanbook -
forgotten realms campaign settings
forgotten realms 21 kitap(eng)
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında WC-98 çıkartma albümünde Zidane için Ronaldo'yu takas etmiştim millet delimisin demişti,gördüler kupa bitince Zizu'yu...Ronaldinho'nun belki de benim çocukluğumda falan bir anısı olmadığı için,artık çalımlarını görmekten kusanagi geldiğinden Zidane diyorum ama..Hakkaten Zidane ya adam ekoldü onu izlemek ayrı bir keyifti ne olursa olsun takımına kazandırırdı oyunu...Apış arasından çıkarıp boynunun üstünden geçirmezdi belki topu ama daha yararlı işler de yapardı...[signature][hline]D'akmor
so 80's

Haklıyım tabi!
Sosyal ağlarda paylaş

boyle bir karsilastirma yapilmasi su an icin bile sacma. zidane'in futbol yasami bitmek uzere. kariyerinde sadece yilin futbolcusu gibi oduller degil gelmis gecmis en iyiler arasina girmis bir kisi (avrupada yuzyilin futbolcusu secildi zaten).
ronaldinho ise daha kariyerine yeni basliyor. sahsen super bir futbolcu bunu inkar edemez kimse. ama soyle bir 10 sene gececek ki saglikli karsilastirma yapilabilsin. birde farkli yonleri olan futbolcular. zidane showdan uzak isine konsantre bir sekilde oynuyor. ronaldinho ise tribune, show'a yonelik oynuyor. yani bunu isteyerek yaptigindan degil, yapisal bir durum. adamin ayagina gelince top "simdi yapacak hareketi" diye ayaga kaldiriyor insani, topu kaptirsin, aut olsun tac olsun farketmez. gene de o zevki veriyor. tersler birbirine biraz.[signature][hline]Nick: MrAltun
Lvl: 3x
Clan: DreamZ
Server: Aege
Sosyal ağlarda paylaş

aslında dediklerin doğru amaaa...

futboldan gerçekten anlayan ve birazda oynamış olan herkes Ronaldinho'da herkesten farklı bişeyler olduğunu açıkça görebilir...

Ronaldinho henüz kariyerinin başında olabilir ama şimdiden diğer tüm ağabeylerinin ilerisinde bir oyun oynuyor...[signature][hline]her kiminki devesi vardır o zengindir.Ama her kimki Ferrariye biner o şanslıdır
arap atasözü
oldu mu?

Sosyal ağlarda paylaş

siz de zidane'ı biraz odun yaptınız ama. tamam ronaldinhodan sonra biraz sıradan gelebilir hareketleri ama maç içinde en spektaküler hareket yapan futbolculardan biri de zidane'dır. zidane'ın bi başka özelliği ise winner'lığı. fransa-brezilya finali, real madrid-leverkusen CL finali fln. ama zidane bunları 28 yaşından sonra yaptı. ronaldinho da böyle efsanevi maçlar kazandırırsa kariyerinde zidane gibi bir noktaya gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...