Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

karuslarda lider clan eksikligi-diez

TheProfessional

Öne çıkan mesajlar

eskiden babalar gibi 2 clan vardi mynameis lerle bloodlar karus'un en iyi 2 claniydilar mynameis ler cok isim degiştirdiler en son wearehistory'de dayanamadi ve tekrar dagildilar.
uarehistory charini 1-2 gün önce satti.

elde kalan bir tek blood'lardi onlarinda dagilmasi gercekten cok moral bozucu oldu. walla blood lari özledim. bu salak gmler oyunun sembol clanlarina ve oyuncularina sahip cikamadilar oyunu resmen adamlara biraktirdilar.bence oyunda gizli bi rotasyon var oyle veya boyle birileri birilerini oyundan ediyor.hack-invalid pw-credit card hack-kosp-dupe v.s.vs
oyunda herkesden bagimsiz bir eleminasyon ve bezdirme var bilincli veya bilincsiz bana öyle geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Nerde o eski günler... Şimdi clanlar np ile bi yerlere gelmek istiyo ama iş Np de değiş yaptıkları işlerde.. Diez de monotonluk başladı..[signature][hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Diez/JimmyFloyd/Berserker Hero/lvl 6x
Diez/VisuaL_RT/Berserker Hero/lvl6x
Olympia/Shadow_Hunter/Assasin/lvl 5x
Olympia/VisuaL/Warrior/lvl 5x
Cyper/Cyclop/mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

yaf harbi oleydi bak bloodlar mynameisler gitti kotu oldu
taaa şubat mart aylarında onlarda lvl kasarlardı harpy spotta! onlar lvlli bıraktı npye geçtiler ogunden sonra adam akıllı harpy olmadı ksciler çoaldı adamlar zabıta gibi bişeydi şimdide oyunu bıraktılar bilemiorm yani kotu oldu onu bırak lesrekwzz in bana 10m borcu wardı adam charı satmış euheu[signature][hline]ben hiç mutlu olamıcakmıyım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...