Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dc++ (p2p) acıklaması

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Açıkcası ben gittim suprnovaya 10 20 dosya çektim 3gbden aşağı olmamak üzere attım hdye dcden çektikteçede onları sildim ara arada banladılar bitmemiş dosya koydugum için.[signature][hline]Didn't you hear...
...the voices of the *wind*?
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
120 gb hdd aldım ben doldurdum bütün dosyalarımı
60+120
suan 180 gb hdd var
80 gb ı sharede bissürü yerede giriyorum

bütün hublar ole 150-200 gb sahre istemiyo

bazılarında 500gb hdd var ole adamlar giriyor o tip hublara siz girmeyin zaten

ek oalrak ist de ki pc yeni idi 10 mb share edebilecegim sey vardı share limit istemeyen biyere girdim çektim çektim bikaç evdeki cd yi aktardım yaptım 5gb

sonra 5gb isteyen 3-4 hub buldum derken gidiyo bole yani buda soru mu :) abicim az yaratıcı olun ehe[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
O kadar sorun yaşamıyorsun çoğu yerde anlamıyorlar veya anlasalarda pek umursamıyorlar[signature][hline]Daoc:Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Ve niceleri

Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

simdi Dc++ i kurdum . bi arastrdm gerci 1.7 gb share m oldugu icin cogu yere giremiom .. ama seyi sorcam mesela herifin birine baglandim.. xx sarkicisinn 20 tane sarkisi var. hepsini secdim sag tikayip dl dedim.. alt tarafta bi sarki basladi. o bitince digerine geccek mi . hani 20 tanesini select yapip dl dedim ya sira ile 20 sini de indircek mi . yoksa yine 1 i bitince dierine komut mu verces
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 12 Şubat 2004 09:46 tarihinde demiş ki:
...Sonra soldaki menuden Downloads a tıklayalım ve sağda 2 tane kutu var tepede
Üstteki download ettiginiz dosyalarin nerede toplanacagini, alttaki ise o an download etmekte oldugunuz veya daha onceden download ederken kesilen ve...

general settingsi yapıyorum fakat o sol menüdeki download, sharing...vs. bölümlere tıkladığımda hiçbişey olmuyor? nası bi problem bu böyle :)[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
downloads a tıkladıgında sağda directories
default download directory
unfinished downloads directory diye bole kutular yok mu
?[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Emre Aşık Nobre nin popoya el atar...
Bathory, 02 Kasım 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
ben bu hakereketi bi dahaki paticik maçında fizboza yapmazmıyım bea
Sosyal ağlarda paylaş

clientin bozulmuş olabilir. re-install dene silmeden.[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
ıcın değil için, ıyı değil iyi, ınsan değil insan, mılyon değil milyon...

Klavyeniz TR olmaz yazamazsınız, ı yerine i yazarsınız ama i yerine ı yazmak ne dingilliktir çözmüş değilim! Her gördüğümde monitöre kafa atasım geliyor! Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz yazarken be!
Sosyal ağlarda paylaş

client'in bozulmuş olabilir. yeniden yüklemeyi dene.[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
ıcın değil için, ıyı değil iyi, ınsan değil insan, mılyon değil milyon...

Klavyeniz TR olmaz yazamazsınız, ı yerine i yazarsınız ama i yerine ı yazmak ne dingilliktir çözmüş değilim! Her gördüğümde monitöre kafa atasım geliyor! Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz yazarken be!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...