Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dc++ (p2p) acıklaması

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

12 gb civarı bişiler paylaşıyorum

Bunlar kalabalık ve DC++ açıldığında bağlandığım hublar.Hepsine aynı anda bağlanınca sorun çıkmıyo. ama bu aralar bi haller var bi kaç tanesinde
---------------------------------
dchub://magic.cvhubs.com:7778/
molndalshubben.no-ip.info
piteahubben.tropico.se:888
matrixno1.no-ip.com:23
snel.no-ip.biz:4111
maximumhangaround5.myftp.org
mountkuben.no-ip.org

Bunlar biraz daha küçümen hublar
cznet.no-ip.com
dc.wondernet.nu/
last-stand.no-ip.com:714
jaakaappi.no-ip.info
dchub://ssnet.xim.pl:4411/
dchub://logoff.no-ip.org/
dchub://akukalle.no-ip.info:4112/
dchub://metalon.no-ip.org/[signature][hline]Everybody knows.. That's how it goes..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Admin
Açıkcası topici baştan sona kadar okumadım daha önce verildimi adres bilmiyorum ama
http://www.revconnect.com/
Bulunan Dc++ clientini çekin bir dosyayı birden çok kişiye bağlanıp max hızınıza kadar çıkıyor bunun yanında akşam yattıgınızda bir kullanıcı düşse dlnizde kesiliyordu bunda o sorun kalkıyor.[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
biri düşse aynı dosyayı diğerinden çekme olayı bunu gene kazaa gibi yapmasın
bozuk mp3 film fln filan?

hiç denk geldimi böyle bozuk seyler?

ben 200gb dan fazla cektim suana kadar 2 film kare kare idi ama o adamın öküzlüğü cıktı herif bozuk film share e açmış :)[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Dyna kısa süredir kullanıyorum 6dosyalı farcryı çektim 2dosya film çektim şuana kadar sorun çıkmadı ha siz çekerken çıkarsada bana çullanmayın :d hakları bende saklı değildir.
Ama bazı buglar var açıkcası misal bir dlye başladıysa kesinlikle onun sonunu getiriyor durduramıyorsun :-p öyle birşey oldugunda programı silip yeniden yüklüyorum ben bide çektiğiniz filmin görüntü kalitesi güzelmiymiş değilmiymiş anlıyamıyorsunuz çünkü torent gibi dosyayı yaratıyor kaç mb'sa onun üstüne yazıyor.[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

her an doluyo olabilir..ayrıca genelde yabancı hub'larda karşılaşabileceğin bazı crackli durumlar da var..yani adamlar ufak haclerle kimsenin kendisinden download etmesine izin vermiyo..[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're
thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

yani akıllılık yaptığını zanneden kimi arkadaşlarımız fake listeleriyle, cd sürücüsünü bile shared olarak gösterip, full sömürüp, 1kbit bile sömürtmeyince adamlar da enayi olmayınca banlıyorlar arkadaşlarımızı..sonra bakıyolar bunlardan birsürü var başa çıkılmıyo toptan isplerimiz banlanıyo..

biz de hala yok şöle crack buldum hiç upload ettirmiyorum kendimden yok aynı klasörü iki kere shared list'e koyuyorum diye yaptığımız akıllı!!lıklardan bahsediyoruz..[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reumer, 24 Temmuz 2004 18:20 tarihinde demiş ki:
1 gb lık paylasımım var giriorum ama 20 kb ı gecemedim.normalmi yoksa bendemi bise vaR?256k adsl ile baglanıyorm.

[Bu mesaj Reumer tarafından 24 Temmuz 2004 18:22 tarihinde değiştirilmiştir]

reumer bende de 256k adsl var..tek dosya da download etsem, bikaç dosya da download etsem toplamı 22k 'yı geçmiyo..zaten üstünü bekleme..[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're
Sosyal ağlarda paylaş

bi de bugün atlantis revolution italian hub'ında italya'da internetin fiyatını konuşuyolardı ve şunu gördüm..

"640kbits 35Euro for 2 month"

640kbits ayda 31000000

biz de adsl'e yeni geçelim daha, 256k 70milyona..[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're

[Bu mesaj Jhengie tarafından 24 Temmuz 2004 18:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...