Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Japko Özellikleri

lupin

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar japkonun özelliklerini bilen bi arkadas yazabilirmi ?

exp kasımı ne kadar hızlı ? aynı monsterlarmı var (apos vs.)
itemler aynımı ? ek olarak item varmı ?
neler farklı ? ne gibi özellikleri ii ? birisi lütfen yazsın[signature][hline]Nick:Kicken
LvL:56
Server:Ares
Job:Rogue/Assasian
Clan:---------(60 a kadar yok)
Nation:Human

Sosyal ağlarda paylaş

Degişik bir suru item var lupincim bu arada bırakman kotu olmuş nese ornegin dragon-slayer alt posttaki staff ve bircok ıtem var benim hatırladıgım bu[signature][hline]Lvl54 priestlikde guzel
Turkish_Lokum_Priest ama Vince_of_Jersey (Buyuyecek tank olcak Destroy abisi gibi veya Soul_Slayer o_O)
Sosyal ağlarda paylaş

peki bişi sorcam üstte snn foton var 62 +sın jud. var ... bi ark dediki bana 1 haftada 62+ olursun çok hızlı kasılır ... ayrıca kosp orda legalde ben bp istiorm nasıl kascam ? ayrıca kosp ta paralı değilmi ? parasızı yokmu yaws?_[signature][hline]Nick:Kicken
LvL:56
Server:Ares
Job:Rogue/Assasian
Clan:---------(60 a kadar yok)
Nation:Human

Sosyal ağlarda paylaş

Her şey neredeyse aynı canavarlar, npc ler aynı ek olarak npc ler de var (item kiralayıcısı gibi).

Itemler çok bol ve daha üst seviye itemler var. Örneğin Black Chitin var. Pouldron defence 220..

Ek olarak bir çok staff, bow, dagger var oyunda. Türkler de var.

Yanlız oyunda para kasmak biraz zor. Chitinlerin 100k olduğunu düşünürsek full set chitinlerini ve elindeki daggerlarını maksimum 20m e tamamlarsın. Ayrıca çok boss spawn oluyor ve solo kesen onlarca oyuncu var.

Moradon'da öyle alıştığınız gibi iğne atsan yere düşmez değil. Maksimum 50 kişi falan oluyor..[signature][hline]Nick: RurouniKenshiN
Server: Olimpia
Level: 4x
Race: Archer
np: 6xx
Clana 45+ alımı yapıyorum pm atabilirsiniz (RedWhite)

[Bu mesaj Theridone tarafından 31 Aralık 2005 10:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya peki buna acc nası alıcam bide nerden download edicem bi solermisin ha bide lvl80 full black chitinli adam vardı orda elinde dragon-slayerlı aslında ole olsan super olurda bide adamlar 80fln olmuş orda czde bişey yapamazsın gibime geliyo dusuk lvl czsi bile zor yani adamların ıtemlar falan cok iyi oluyomuş cunku[signature][hline]Lvl54 priestlikde guzel
Turkish_Lokum_Priest ama Vince_of_Jersey (Buyuyecek tank olcak Destroy abisi gibi veya Soul_Slayer o_O)
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca üyelik için www.knightonline.jp adresinden başvuru yapıcaksın

http://www.knightonline.jp/KO/fr_reminder.jsp kayıt adresi de bu galiba.. Ama tam bilmiyorum bana da arkadaşım aldı accyi[signature][hline]Nick: RurouniKenshiN
Server: Olimpia
Level: 4x
Race: Archer
np: 6xx
Clana 45+ alımı yapıyorum pm atabilirsiniz (RedWhite)
Sosyal ağlarda paylaş

ya off acc alamıyorumda inderemiyorumda ya off zaten uskoya girilmiyo kaldım bole yardımm download linki veya kullanılmayan bi acc varsa nolur ya cook merak ettim[signature][hline]Lvl54 priestlikde guzel
Sosyal ağlarda paylaş

ya hayır ya budamı vallahi bu kniight online oyuncagını oynamak için acc stoklamak lazım bu ne ya off
@ELinde fazla acc olan var mı??? lutfen ya biri var desin lvl1 olsun yeterki acc olsun[signature][hline]Lvl54 priestlikde guzel

[Bu mesaj Kimlend tarafından 31 Aralık 2005 12:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...