Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

metallica konser(cnbc-e)

tool

Öne çıkan mesajlar

darwin'in teorisine tamamen inanıyorum artık.[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Recall06, 23 August 2003 07:07 tarihinde demiş ki:
infernal abi you rule abi senin üstüne kimse tanımam abi sana taparım abi zaten çok da sazanım abi mazur gör abi atladım direk abi küçük emrah tripleri abi
Sosyal ağlarda paylaş

bitti
yerindeyken sorayım bu simpsons reklamının arkaplanında çalan müzik ne[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Recall06, 23 August 2003 07:07 tarihinde demiş ki:
infernal abi you rule abi senin üstüne kimse tanımam abi sana taparım abi zaten çok da sazanım abi mazur gör abi atladım direk abi küçük emrah tripleri abi
Sosyal ağlarda paylaş

yarin reading festivali(UK) var, gidiyorum, sabah 5.30 da kalkip 7.30 otobusene binecam. 1.5 saat surecek yolculuk, 9 gibi orda olucam 11 de kapilar aciliyo. butun gun gruplar olucak. butun gun surecek ancak metallica aksama cikacak diyorlar, onlar gelene kadar butun denyo gruplari gorucez good şarlot, sum 41 system of a down falan. metallicada denyolasti ama ilk goz agrimiz diye geberecez sonunuda gormek icin.

sanirim pazartesi festivalden sonra halen hayatta isem buraya rapor veririm konuyla ilgili.

Reading Festival[hline]Can't rain all the time.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...