Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lens kullanan var mı?

IMGOINGTOWIN

Öne çıkan mesajlar

hmmm torik değil mi senin lensler? 2 yere sorudm torik dedi astiğmatlar için sadece onu da bi web sitesinde sert lens die gördüm ehuae belki de ora sallıodur bilmiorum

ama lensi takan kadın fln da dedi astiğmatların lensini takmak daha zordur diğerleri daha kolaydır fln die bilm iom sert yumusak meselesini eheh biraz sallıyorumdur doğrudur ama hakkaten kafayı yem,iş durumdaydım bi türlü beceremedim takmayı :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk olarak bi kaç yıl önce kullandım. hane o bi hafta boyunca takılı kalanlardan almıştım ama 4-5 gün sonra rahatsız oluyo gözler. hiç önermem alıcaksanız günlük alın akşama çıkarın. şimdi de kullanıyorum ama açıkçası ben lensleri bazen 2günde bir falan çıkarıp koydum kabına (kaba koyamadığım zamanlarda da elime alıp solüsyonla temizledim ama). bu olay baya bi süre devam etti ama bi gece arkadaşta kaldım. sabah bi kalktım sağ gözüm kıpkırımızı. oksijensizlikten bakteri üretmiş. 1 hafta 2 adet damla kullanmak zorumda kaldım.
yane sölemek istediim şey çok dikkat etmek gerekiyo aslında.
(havuzun klor'ü gözleri çook fena yakıyo lens varken haberiniz olsun)[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

ben kullanıyorum gayette rahat.3 aylıklardan kullanıyorum.sabah tka akşam çıkar.rahatım walla.en başta zorlansada takarkenn insan sonradan alışıyor[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

walla çok unutkan bi kişiliğim ki bazen gözlüğü bile gözümde unutuyorum yatarken, lens kullanırsam kör olurum[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Recall06, 23 August 2003 07:07 tarihinde demiş ki:
infernal abi you rule abi senin üstüne kimse tanımam abi sana taparım abi zaten çok da sazanım abi mazur gör abi atladım direk abi küçük emrah tripleri abi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...