Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dio-black sabbath

tool

Öne çıkan mesajlar

bendeki albümlerin hepsi ozzy osbourne solistleri iken olan albümleri.dün akmar pasajından live evil adlı albümü aldım ve hemen en sevdiğim şarkıyı N.I.B'yi açtım fakat şarkıda solist dio idi.dio'yu severim fakat sesi hiç N.I.B'ye yakışmamış.dinlediğiniz live evil'ı sizce diğer şarkılara dio yakışmış mı.tabii bağzı şarkılarda güzel olmuş.
örnek:Black Sabbath,Paranoid .....
ama sonuçta dio'da çok iyi adam:).[hline]This body.This body holding me.Be my reminder here that I am not alone in
This body,this body holding me, feeling eternal
All this pain is an illusion.Alive, I...
Sosyal ağlarda paylaş

oha maynard dinnemiş adamsın ozzy ininkilere ii vokal diosan onun yanında bilemiorum haha bu arada dio hepsini cebinden çıkarırda neyse :)[hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Creed & TOOL - Ocean

[Bu mesaj LeftF13LD tarafından 23 August 2003 10:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende evdeki eski kasetleri karıştırırken babamın live evil albümünü bulmuştum.black sabbath öyle başladım dinlemeye.live evil güzel albümdür[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

albüm güzel dio'da güzel onlara laf yok ama dio'nun sesi N.I.B'e yakışmamış belkide konser olduğu için sesi az geldiği için bana öyle geliyor.[hline]This body.This body holding me.Be my reminder here that I am not alone in
Sosyal ağlarda paylaş

dio konser olarak söylediği için sesi az gelmiş olabilir bana o yüzden değişik gelmiş olabilir çünkü sesi çok az gelio live evil'da yoksa dio'nun sesi çok güzel.rainbow zaten bambaşka birşey.[hline]This body.This body holding me.Be my reminder here that I am not alone in
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...